1945 Zabytki Gdańska, 1 zł parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, dobry stan zachowania.

Lot # 22598

Auction 94
Current price: 165 PLN
Catalog: Fi.377
Mi.410
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 5 Bid history