1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 40 fen. z mocno wzajemnie przesuniętym podwójnym nadrukiem pierwszą formą, znaczek unieważniono datownikiem prowizorycznym KALISZ przerobionym z datownika niemieckiego poprzez zastąpienie liter CH literą Z, bardzo ładny stan zachowania, sygnowany SM, podwójna gwarancja Schmutz.

Lot # 18888

Auction 94
Current price: 2 000 PLN
Catalog: Fi.15bI Np
Mi.12I
Category: Overprint editions 1918-1919

Number of bids: 1 Bid history