Lot # 9652
Close:
Start price: 400
Current price: 400
Number of bids: 1 (Bid history)
Catalog: Mi.5
Category: Town postage 1914-1918

1915 Warszawa, wydanie z typograficznym nadrukiem nowej wartości 2/10 gr., nigdzie dotad niekatalogowany znaczek czysty bez perforacji pionowej na lewym brzegu, piękny stan zachowania, sygnowany B.T., gwarancja i opis Schmutz.
Photo