The auctions ends in:

Lot # 3815
Close:
Start price: 180
Current price: 162
Number of bids: 1 (Bid history)
Catalog:
Fi.35
Category: PoW Woldenberg camp

1943 25 rocznica Powstania Wielkopolskiego, znaczek skasowany 27 XII (dzień wybuchu powstania) datownikiem w kolorze czerwonym w karnecie ozdobionym rzadziej spotykanym drzeworytem sygnowanym Z.S.(Zygmunt Szatkowski); karnet niezagięty; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.
Photo