The auction will end on 13.07.2020

1943 25 rocznica Powstania Wielkopolskiego, znaczek skasowany 27 XII (dzień wybuchu powstania) datownikiem w kolorze czerwonym w karnecie ozdobionym rzadziej spotykanym drzeworytem sygnowanym Z.S.(Zygmunt Szatkowski); karnet niezagięty; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

Lot # 3815

Auction 92
Current price: 162 PLN
Catalog: Fi.35
Category: PoW Woldenberg camp

Number of bids: 1 Bid history