1942-43 widoki zabytkowych budowli, 12 gr dwie karty fioletowe o sygnaturze III.42, wysłana z agencji pocztowej w Krzeszowie, trzywierszowy stempelek w ramce "Krzeszow über Nisko (Dist.Krakau)", znaki opłaty unieważniono w urzędzie pocztowym w Nisku dwoma różnymi datownikami: 6.XI.42 o śr.24 mm z wyróżnikiem "a"; 29.3.43 o śr.29 mm z wyróżnikiem "g"; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 16809

Auction 64
Current price: 75 PLN
Catalog: Fi.Cp9b
Mi.P12/02
Category: General Government

Number of bids: 1 Bid history