1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr fioletowa karta o sygnaturze I.44 z powtarzalną usterką występującą w części nakładu "uszkodzony górny szeryf litery E w POSTKARTE" (Fi.120.-), czysta; gwarancja.

Lot # 16873

Auction 64
Current price: 72 PLN
Catalog: Fi.Cp9c z
Mi.P12/03
Category: General Government

Number of bids: 1 Bid history