1916 Legiony Polskie - II Brygada, formularz wysłany 11.V za pośrednictwem poczty polowej 355 do Krakowa, stempel formacyjny z orłem "1-szy PUŁ. ARTYLERYI LEGIONÓW POLSKICH BATERYA 1-sza"; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienia);

1916 Legiony Polskie - II Brygada, w polskich oddziałach unikalny listownik o sygnaturze "Aero-Mill" wysłany 19.VIII za pośrednictwem poczty polowej 355 adresowany na pocztę polową 55, czytelna odbitka stempla formacyjnego z orłem "KOMENDA III BAONU 2 PUŁKU LEG.POL." - nieopisanego u Berka !!! bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji S.Rosińskiego.

Lot # 436

Auction 47
Current price: 700 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage

Number of bids: 1 Bid history