The auction will start on 20.09.2024

1921 Górny Śląsk - SODOW - Sadów, datownik typu B (dawniej typ I), czytelnie odciśnięty 23 4 na parce znaczków za 20 Pf, miejscowość tę w wyniku plebiscytu przyznano stronie polskiej; bardzo dobry stan zachowania (górny znaczek uszkodzony).

Lot # 29985

Auction 119
Current price: 50 PLN
Catalog: Fi.18
Category: Plebiscites 1920-1922

Number of bids: 1 Bid history