1944 "XXV rocznica powrotu Śląska Cieszyńskiego do Polski" - alegoryczny drzeworyt z orłem heraldycznym województwa śląskiego na tle krajobrazu przemysłowego oraz Wieży Piastowskiej w Cieszynie w ozdobnym otoku, autorstwa Zygmunta Pazdy, sygnowany monogramem "ZP" z podpisem artysty; słabszy stan zachowania (złamania).

Lot # 46209

Auction 111
Current price: 1 200 PLN
Catalog:
Category: PoW Woldenberg camp

Number of bids: 1 Bid history