1947 Kultura polska (II) - Fryderyk Chopin, pozioma parka o nieostrym rysunku i jasnym tle na papierze drzewnym (x) z oznaczeniem walca N.3.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, zwraca uwagę lewa ramka przerwana w górnej części, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 5872

Auction 107
Current price: 100 PLN
Catalog: Fi.431daB
Mi.465A
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history