1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 5 zł szarozielony o rysunku kontrastowym na białym bezdrzewnym papierze o ząbkowaniu ZL 10¾, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.I. - znajdującym się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, z czerwonym nadrukiem "groszy" typu 14, czyste; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 5662

Auction 107
Current price: 210 PLN
Catalog: Fi.395Ibx
Mi.428
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 2 Bid history