1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł oliwkowy, parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem najrzadszego walca, którym drukowano ten znaczek N.1.W.V. (4080 arkuszy) - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, dobry stan zachowania.

Lot # 23454

Auction 104
Current price: 540 PLN
Catalog: Fi.408a
Mi.441a
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history