886

80 PLN80 PLN
890

1918 seria pomnikowa, dolny prawy znaczek znaczek z błędem "uszkodzona prawa część litery N", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
928

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą, z rzadkim błędem na poz.85 "Poczto", na wycinku, sygnowany ZAF Katowice, gwarancja Gryżewski.

400 PLN360 PLN
934

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "odwrócone k", gwarancja i opis Schmutz.

900 PLN810 PLN
970

1918 PŁOCK - wydanie PP/GGW, znaczek za 5/3 fen. z nadrukiem pierwszą formą unieważniony w Płocku kasownikiem prowizorycznym "Orzeł / trąbki pocztowe / Płock / 191.." z ręcznie wpisaną datą 3/II, gwarancja i opis Ryblewski, Schmutz.

80 PLN70 PLN
1019

1918 wydanie PP/GGW, parka w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja i opis Schmutz.

850 PLN765 PLN
1020

1918 wydanie PP/GGW, pasek trzech znaczków z nadrukiem formy pierwszej z poz. 61-63, pierwszy znaczek z usterką nadruku "plama pomiędzy literami s i k", prawy z błędem "obniżone l", oba lewe znaczki niewielka podlepka, znaczek z błędem B3 postfrisch, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

150 PLN135 PLN
1035

1918 WŁODAWA, parka stemplowana kasownikiem prowizorycznym Włodawy.

200 PLN200 PLN
1061

1918 wydanie PP/GGW - NADRUK BŁYSZCZĄCY, znaczek za 30 fen. z nadrukiem drugą formą na błyszczącym nadruku GGW (Fi.250.-), gwarancja i nowy opis GGW błyszczący Schmutz.

250 PLN220 PLN
1063

1918 wydanie PP/GGW - NADRUK BŁYSZCZĄCY, znaczek za 30 fen. z nadrukiem pierwszą formą na błyszczącym nadruku GGW (Fi.250.-), gwarancja i nowy opis GGW błyszczący Schmutz.

250 PLN250 PLN
1066

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z bardzo rzadkim nadrukiem GGW silnie błyszczącym, znaczek druk pokojowy, stan gabinetowy, fotoatest Jendroszek.

3 500 PLN3 150 PLN
1067

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

120 PLN108 PLN
1072

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 40 fen. nadrukiem pierwszą formą na silnie błyszczącym nadruku GGW, gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN80 PLN
1076

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 40 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy z błędem na poz.16 "kropka między o i c", gwarancja i opis.

240 PLN216 PLN
1089

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szaropurpurowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

45 PLN40 PLN
1095

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie (Fi.600.-), gwarancja Mikstein.

700 PLN700 PLN
1098

280 PLN280 PLN
1100

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "wcięcie w P w POLSKA i krótsze T w POCZTA", gwarancja i oznaczenie.

50 PLN45 PLN
1116

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

10 PLN10 PLN
1123

1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 21/35, znaczek z poz. 22 z błędem "krótsza litera A", lewe znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

300 PLN270 PLN
1127

180 PLN162 PLN
1228

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", rzadkie - przedrukowano około 150 sztuk znaczków z tym błędem, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

3 000 PLN2 000 PLN
1232

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.38, poza zgniecionym narożnikiem i lekkimi ścienieniami w ładnym stanie, gwarancja i opis Ryblewski.

60 PLN60 PLN
1237

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", Fischer 4.500,- zł, gwarancja i oznaczenie.

2 800 PLN2 520 PLN
1243

1919 wydanie krakowskie, przekaz pieniężny z Chrzanowa 23.I.19 do Krakowa opłacony trzema znaczkami za 25/80 hal, bardzo wczesne użycie tych znaczków, które weszły do obiegu prawdopodobnie dopiero 20 stycznia, piękna wielokrotna frankatura, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz.

4 500 PLN4 000 PLN
1244

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

20 PLN20 PLN
1255

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, gwarancja Mikstein, z opisem Ryblewski.

100 PLN100 PLN
1331

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "pęknięte O w POCZTA" podobnym do błędu B10, gwarancja i opis Taipale.

180 PLN180 PLN
1341

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikulski.

30 PLN30 PLN
1344

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz.

80 PLN80 PLN
1355

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 98 z błędem "ścieniałe S", gwarancja i opis Schmutz.

180 PLN150 PLN
1356

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA". załamania na gumie.

100 PLN80 PLN
1371

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnożółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz. 13 z nadrukiem typ 1, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 400 PLN1 400 PLN
1372

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnożółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz. 15 z nadrukiem typ 3, gwarancja i opis Schmutz.

550 PLN630 PLN
1374

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB, gwarancja i oznaczenie.

520 PLN540 PLN
1375

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze żółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz. 10 z nadrukiem typ 3, niewielki ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

600 PLN600 PLN
1391

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej IIC z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

50 PLN50 PLN
1392

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 13, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN40 PLN
1404

1919 wydanie poznańskie, miejscowy list polecony o charakterze filatelistycznym.

25 PLN23 PLN
1437

1918 prekursor, kartka z Radomyśla Wielkiego 30.12.18 na Morawy, rzadki stemple cenzury wojskowej na dworcu głównym w Krakowie "Cenzurowano Kraków 2".

150 PLN130 PLN