Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
26749 |
1923 wydanie przedrukowe, seria. | 30 PLN | 35 PLN | |
26754 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, czworoblok z błędem - nadruk 5 milionów na znaczku za 50.000 zamiast za 10.000 marek. | 100 PLN | 100 PLN | |
26758 |
1923 parka znaczków wydania przedrukowego. | 15 PLN | 20 PLN | |
26763 |
1923 wydanie przedrukowe, seria. | 10 PLN | 10 PLN | |
26768 |
1924 herb Gdańska w owalu. | 20 PLN | 20 PLN | |
26769 |
26775 |
1924 parka znaczków wydania na przesyłki lotnicze. | 120 PLN | 120 PLN | |
26778 |
1924 wydanie na przesyłki lotnicze, seria kasowana. | 180 PLN | 162 PLN | |
26785 |
1924 widoki Gdańska i okolic, luzak z serii. | 250 PLN | 225 PLN | |
26789 |
1924 widoki Gdańska i okolic. | 30 PLN | 30 PLN | |
26791 |
1924 widoki Gdańska i okolic, luzaki z serii. | 50 PLN | 50 PLN | |
26793 |
1924 widoki Gdańska i okolic, luzak z serii. | 130 PLN | 117 PLN | |
26796 |
1924 wydanie przedrukowe, luzaki z serii, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
26804 |
1925 VI, wydanie półilustrowane, 10 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Marienkirche; słabszy stan zachowania. | 120 PLN | 108 PLN | |
26805 |
1925 VI, wydanie półilustrowane, 10 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Krantor; dobry stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
26822 |
1930 10. rocznica powstania Wolnego Miasta Gdańska, seria. | 130 PLN | 130 PLN | |
26825 |
1930 10. rocznica powstania Wolnego Miasta Gdańska, luzak. | 130 PLN | 130 PLN | |
26848 |
1935 wydanie na przesyłki lotnicze. | 10 PLN | 15 PLN | |
26849 |
1936 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii. | 10 PLN | 10 PLN | |
26854 |
1937 wydanie obiegowe. | 15 PLN | 15 PLN | |
26856 |
1937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, wycinek z bloku. | 80 PLN | 80 PLN | |
26857 |
1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, seria. | 50 PLN | 50 PLN | |
26866 |
1937 wystawa filatelistyczna DAPOSTA, blok. | 25 PLN | 25 PLN | |
26867 |
26872 |
1938 wydanie na przesyłki lotnicze, luzaki z serii. | 15 PLN | 15 PLN | |
26875 |
1938 wydanie obiegowe, luzaki. | 10 PLN | 10 PLN | |
26884 |
1938 karta nakładu nieurzędowego z okazji Dnia Znaczka, karta czysta, dobry stan zachowania. | 300 PLN | 270 PLN | |
26886 |
1938 luzaki z serii znaczków dopłaty. | 120 PLN | 108 PLN | |
26898 |
1939 znaczek "pamiątkowy" z okazji wcielenia Gdańska do Rzeszy na dekoracyjnej karcie z herbem Gdańska, ostemplowany 19.IX stemplem okolicznościowym z okazji wizyty Hitlera w Gdańsku. | 80 PLN | 80 PLN | |
26906 |
1962 Poczta Harcerska, seria czysta wydana z okazji X wieków Gdańska - kompletne arkusiki. | 400 PLN | 400 PLN | |
26942 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 15.1.19 do guberni podolskiej, nadruk typ 13 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara. | 60 PLN | 50 PLN | |
26949 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z nadrukiem typ 11 wysłana 21.3.19 z Warszawy do Poznania. | 75 PLN | 65 PLN | |
26951 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 11. | 280 PLN | 240 PLN | |
26953 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią wysłana z Warszawy do Lublina, kartka zwrotnie zaadresowana przez nadawcę, całostka z nadrukami typu 20, na części na odpowiedź nadruk lekko skośny, osobliwe. | 650 PLN | 650 PLN | |
27014 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadki typem nadruku bez oznaczenia waluty w nominale. | 500 PLN | 450 PLN | |
27040 |
1923 kartka pocztowa wydana przez pocztę bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na hiperinflację. | 60 PLN | 54 PLN | |
27055 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Pomnik ks.Józefa Poniatowskiego Warszawa, II nakład, linie typografią; dofrankowana i wysłana 6.VIII.32 z Częstochowy do Druskiennik; bardzo dobry stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
27056 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | 110 PLN | 85 PLN | |
27057 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 85 PLN | |
27060 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | 120 PLN | 100 PLN |