14841

1918 Myślenice, znaczek opłaty za 10 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, na wycinku, sygnowany T i Toll, gwarancja Krawczyk.

80 PLN72 PLN
14842

1918 Myślenice, parka znaczków opłaty za 6 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, na wycinku, gwarancja Krawczyk.

180 PLN162 PLN
14843

1918 Myślenice, znaczek gazetowy za 6 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, z rzadkim błędem nadruku "sucho uderzona litera a w Poczta", bez gumy i z prześwitką, sygnowany, gwarancja Krawczyk.

100 PLN90 PLN
14845

1918 Olkusz, znaczki opłaty okupacji austro-węgierskiej z lokalnym nadrukiem, ostemplowane unarodowionym kasownikiem 19.XI na wycinku.

120 PLN120 PLN
14848

1918 Ozorków, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 2,5 fen. z odwróconym lokalnym nadrukiem, kasowany na wycinku z formularza niemieckiego, piękny stan; gwarancja Krawczyk.

500 PLN500 PLN
14857

1918 Tarnów, znaczek opłaty za 6 h. z lokalnym nadrukiem typu III w położeniu odwróconym, gwarancja Krawczyk.

180 PLN162 PLN
14859

1918 Tarnów, znaczek z lokalnym nadrukiem.

30 PLN30 PLN
14871

1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 10 z błędem "kropka w prawej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz.

40 PLN40 PLN
14876

1918 seria pomnikowa, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone N".

40 PLN40 PLN
14880

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym / jasnożółtoszarym z poz. 22 z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja i opis Schmutz.

40 PLN40 PLN
14889

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja Petriuk.

40 PLN40 PLN
14891

1918 seria pomnikowa, złamany znaczek z nadrukiem odwróconym.

15 PLN15 PLN
14901

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym.

50 PLN50 PLN
14908

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 fen. z rzadkim nadrukiem odwróconym, przedrukowano około 3 arkuszy z tym błędem, niewielka podlepka, gwarancja Schmutz.

2 000 PLN2 272 PLN
14922

1918 wydanie PP/GGW, niekompletna seria na filatelistycznym miejscowym liście poleconym z Łodzi 26.3.19.

120 PLN120 PLN
14940

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem GGW farbą anilinową, gwarancja i oznaczenie.

30 PLN30 PLN
14981

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

280 PLN280 PLN
15018

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy na znaczku wydania pokojowego z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, czysty jedna z trudniejszych pozycji tego wydania, stan gabinetowy, gwarancja Schmutz.

5 800 PLN5 200 PLN
15062

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po usuniętej podlepce, gwarancja Schmutz.

250 PLN250 PLN
15068

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

90 PLN90 PLN
15071

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta w bardzo ładnym stanie (Fi.875.-), gwarancja Mikstein, Gryżewski, Schmutz.

850 PLN765 PLN
15073

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Schmutz.

60 PLN60 PLN
15111

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku w cenie zwykłego znaczka, sygnowany, gwarancja.

20 PLN25 PLN
15114

150 PLN160 PLN
15117

1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja Falkowski.

25 PLN25 PLN
15134

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, górny prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN300 PLN
15139

1918 drugie wydanie lubelskie, sześcioblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem; dwa z nich - lewy i prawy górny z błędami, na poz.7 "brak kropki po HAL", a na poz.9 ze znanym tylko na tej wartości "HAI zamiast HAL" (Fi.2600.-), piękny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

2 200 PLN1 800 PLN
15141

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona" w ładnym stanie, gwarancja i opis Kwaśniewski, Schmutz.

1 250 PLN850 PLN
15149

35 PLN35 PLN
15150

650 PLN650 PLN
15153

1919 wydanie PP/GGW, filatelistyczny miejscowy list polecony z Praszki 29.3.19, list przefrakowany, prowizoryczna erka.

180 PLN180 PLN
15163

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

500 PLN500 PLN
15166

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 8, stan idealny, gwarancja Schmutz.

400 PLN360 PLN
15168

1919 wydanie krakowskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem pierwszej formy z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

550 PLN475 PLN
15177

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIE z poz. 36-37, prawy znaczek z błędem "ścięte C", rzadki błąd, gwarancja Ryblewski.

3 800 PLN3 200 PLN
15179

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z usterką "uszkodzone litery P", gwarancja i opis usterki Schmutz.

600 PLN500 PLN
15180

480 PLN480 PLN
15185

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67-68, gwarancja.

700 PLN600 PLN
15188

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, piękny stan, sygnowany, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein.

400 PLN360 PLN
15204

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB poz.66, skasowany w Gorlicach gdzie był w sprzedaży, sygnowany Bruba, gwarancja Ćwiertnia, z opisem i sygnaturą sprawdzajacą SM Mikstein.

1 200 PLN1 200 PLN