26950

650 PLN650 PLN
26990

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 11.

40 PLN40 PLN
26995

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 22 w kolorze czerwonym.

40 PLN36 PLN
26996

1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19.

30 PLN25 PLN
27000

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 nadana w urzędzie pocztowym Warszawa 25.

10 PLN10 PLN
27001

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 23a w kolorze zielonym.

40 PLN36 PLN
27004

1951 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 nadana miejscowo w Łodzi.

15 PLN15 PLN
27022

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

50 PLN50 PLN
27031

50 PLN40 PLN
27103

1967 koperta 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, odmiana z adresem nadawcy Polskiego Związku Motorowego; słabszy stan zachowania (górna krawędź nad znakiem opłaty z niewielkim przebarwieniem).

100 PLN90 PLN
27166

1935 Brazylia, list lotniczy w ilustrowanej kopercie wysłany 9.XI z San Paulo do Łodzi; bardzo dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania.

400 PLN300 PLN
27167

1936 lot balonowy z okazji Zjazdu Górskiego, widokówka przewieziona balonem 16.VIII, kasownik okolicznościowy w kolorze czarnym, dodatkowo stempelek BALON "SANOK"; datownik odbiorczy urzędu Czarna k.Ustrzyk.

80 PLN60 PLN
27175

1939 list lotniczy z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Belgrad, pomyłkowo stempel pierwszego lotu Warszawa - Rzym, który odbył się tego samego dnia, ciekawe i nie spotykane, gwarancja.

200 PLN150 PLN
27267

1979 Watykan, 50 lecie Watykanu.

10 PLN10 PLN
27277

1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC !!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

800 PLN800 PLN
27285

1996 Watykan, 50 lecie kapłaństwa Jana Pawła II.

10 PLN10 PLN
27288

1998 Watykan, podróże Jana Pawła II.

20 PLN20 PLN
27342

1889 bardzo wczesna kartka litograficzna z Sopotu ( Zoppot) na rzadkiej widokówce z motywem młyna, długi adres.

90 PLN90 PLN
27356

1902 widokówka Pozdrowienie z Wisły, z obiegu, lewy górny narożnik w słabszym stanie zachowania.

80 PLN80 PLN
27362

1905 widokówka Łódź, z obiegu.

80 PLN80 PLN
27364

1906 rzadka karta pocztowa o charakterze patriotycznym wydana nakładem UNION POSTALE UNIVERSELLE RUSSIE.

40 PLN40 PLN
27365

40 PLN40 PLN
27366

1906 widokówka Pozdrowienie z Truskawca, litografia, z obiegu, lewy dolny narożnik w słabszym stanie zachowania.

120 PLN120 PLN
27406

1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA XIV W ZIEMI LUBELSKIEJ Obóz pod Konstantynowem), czysta.

15 PLN15 PLN
27408

1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA I RAFAJŁOWA), czysta.

15 PLN15 PLN
27409

1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA XV OD NIDY DO BUGU Okopy w Dzierzkowicach), czysta.

15 PLN15 PLN
27454

1918 widokówka propagandowa "Za przykładem bohaterów", czysta.

30 PLN30 PLN
27469

1923 widokówka Ciechanów, kaplica kościoła parafialnego, czysta

40 PLN40 PLN
27483

1928 widokówka Ujście, czysta.

45 PLN45 PLN
27528

1935 widokówka Wisła, z obiegu, dodatkowy stempelek schroniska PTTK.

45 PLN45 PLN
27608

1936 III Rzesza, dzień partii w Norymberdze, seria czysta.

10 PLN15 PLN
27617

1937 48 urodziny A.Hitlera, blok czysty (Mi.70 euro).

60 PLN60 PLN
27618

1937 1 Narodowa Wystawa Filatelistyczna w Berlinie, blok kasowany okolicznościowo.

20 PLN20 PLN
27621

1938 III Rzesza, 100 rocznica urodzin hrabiego Zeppelina, seria znaczków na ozdobnej karcie, ostemplowana okolicznościowo 8.7 w Konstancji.

40 PLN40 PLN
27628

1938 III Rzesza, 100 rocznica urodzin Grafa F.v.Zeppelina, seria czysta.

50 PLN55 PLN
27632

1938-1944 III Rzesza, zestaw znaczków czystych.

60 PLN60 PLN
27655

1944 wydanie dobroczynne z okazji Dnia Czynu Bohaterskiego, seria.

20 PLN25 PLN