Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
28946 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 wysłana z Krakowa 30.VII.19 do Austrii, opłata jak w obrocie krajowym, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K3. | 75 PLN | 75 PLN | |
28955 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 114. | 40 PLN | 35 PLN | |
28961 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 87, gwarancja Pelczar. | 50 PLN | 50 PLN | |
28986 |
1919 kartka z Pułtuska 7.XI.19 do Warszawy. | 20 PLN | 20 PLN | |
29000 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 12 bez nominału, opuszczona cyfra 5. | 500 PLN | 500 PLN | |
29014 |
1922 pokwitowanie telegraficzne wydania dla Górnego Śląska, gwarancja. | 600 PLN | 540 PLN | |
29020 |
1928 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928. | 150 PLN | 150 PLN | |
29022 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 140 PLN | 140 PLN | |
29023 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 160 PLN | 160 PLN | |
29032 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 160 PLN | 144 PLN | |
29033 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 160 PLN | 144 PLN | |
29038 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 280 PLN | 280 PLN | |
29044 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracja nr 4, sygnatura XI-1931 o długości poniżej 40 mm, linie drukowane rotograwiurą. | 60 PLN | 60 PLN | |
29045 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku. | 100 PLN | 100 PLN | |
29046 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku. | 100 PLN | 100 PLN | |
29048 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości ponad 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 60 PLN | |
29052 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, minimalne nadgięcia do odprasowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
29053 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 180 PLN | |
29054 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, dziury po inwentaryzacji. | 10 PLN | 10 PLN | |
29055 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 162 PLN | |
29058 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 180 PLN | |
29062 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 180 PLN | 162 PLN | |
29073 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 75 PLN | |
29074 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 24, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 75 PLN | |
29075 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 70 PLN | |
29076 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 101 PLN | |
29077 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 27, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 96 PLN | |
29078 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 96 PLN | |
29079 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 150 PLN | |
29080 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 70 PLN | |
29081 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 32, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 150 PLN | |
29082 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 75 PLN | |
29083 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13 - motyw diabła, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 70 PLN | |
29084 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 75 PLN | |
29085 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 96 PLN | |
29086 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 70 PLN | |
29087 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 75 PLN | |
29089 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 63 PLN | |
29091 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 75 PLN | |
29093 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30, stan bardzo dobry. | 70 PLN | 70 PLN |