20564

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

160 PLN160 PLN
20571

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J.

20 PLN20 PLN
20581

1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ.

30 PLN27 PLN
20599

35 PLN31 PLN
20600

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

50 PLN45 PLN
20604

1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

40 PLN36 PLN
20605

15 PLN13 PLN
20606

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN135 PLN
20607

1949 całostka wydania prowizorycznego.

60 PLN54 PLN
20614

1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 19.

15 PLN13 PLN
20676

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.74).

30 PLN30 PLN
20721

1934 XXII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Bennetta w Warszawie, zestaw: karta przewieziona balonem "Legionowo" i koperta z nalepką Aeroklubu RP, przewieziona balonem "Syrena", zwraca uwagę niespotykane użycie na kopercie dwóch stempli okolicznościowych: polskiego i francuskiego;

300 PLN300 PLN
20755

1960 Lot balonu "Katowice" Na Południe, dodatkowy znaczek opłaty balonowej z wyraźną podwójną perforacją poziomą na dole, na górze nieperforowany; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

120 PLN120 PLN
20757

1960 Lot balonu "Katowice" Na Południe, dekoracyjna całość, znaczek dodatkowej opłaty balonowej bez perforacji poziomej na górze.

35 PLN35 PLN
20761

1960 pierwszy lot na trasie Paryż - Warszawa - Moskwa.

10 PLN8 PLN
20891

1993 Litwa, wizyta Jana Pawła II

10 PLN10 PLN
20898

1997 Watykan, 100 rocznica urodzin Pawła VI, na przywieszkach herb Jana Pawła II..

20 PLN20 PLN
20935

1962 Polphilex 62, Wystawa Filatelistyczna w Londynie, arkusik pamiątkowy Józef Piłsudski - Obrońca Europy.

20 PLN20 PLN
20938

1966 1000-lecie Chrztu Polski, rocznicowy znaczek amerykański na ilustrowanej, dekoracyjnej kopercie FDC.

30 PLN30 PLN
20939

1966 ASDA Wystawa Filatelistyczna, winieta okolicznościowa w formie bloczka.

20 PLN20 PLN
20946

1988 wydawnictwo okolicznościowe Polskiego Instytutu i Muzeum gen. Władysława Sikorskiego w Londynie z okazji 70. rocznicy odzyskania niepodległości.

30 PLN30 PLN
20950

1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu.

120 PLN120 PLN
21037

1915 widokówka legionowa.

10 PLN10 PLN
21076

1916 widokówka legionowa.

10 PLN10 PLN
21140

1919 widokówka Grudziądz, czysta.

40 PLN40 PLN
21144

1919 widokówka Puck, rynek, czysta.

70 PLN70 PLN
21164

1922 widokówka Poznań.

10 PLN9 PLN