3881

1938 całostka z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym U.

10 PLN9 PLN
3882

1938 całostka z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym W.

10 PLN9 PLN
3883

1938 kartka z sygnaturą X-1938 500.000.

20 PLN20 PLN
3884

1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 59, ślady po podlepkach na odwrocie.

15 PLN13 PLN
3891

1939 kartka wysłana z Warszawy 14.VII.39, całostka z ilustracją 63 - o tematyce PCK.

120 PLN120 PLN
3893

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 29, wysłana z Kazimierza 8.VIII.39, treść w języku hebrajskim.

60 PLN54 PLN
3894

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 6.

30 PLN30 PLN
3901

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 4.

30 PLN27 PLN
3902

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 5.

30 PLN25 PLN
3903

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 7.

30 PLN25 PLN
3906

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 10.

30 PLN30 PLN
3908

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 12.

30 PLN25 PLN
3909

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 13.

30 PLN25 PLN
3911

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 15.

30 PLN25 PLN
3918

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 23.

30 PLN27 PLN
3921

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 26.

30 PLN27 PLN
3923

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 28.

30 PLN25 PLN
3925

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 30.

30 PLN27 PLN
3926

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 31.

30 PLN27 PLN
3958

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN36 PLN
3965

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim, hasło propagandowe 13, z napisem "Ob".

30 PLN27 PLN
3991

1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 19.

10 PLN9 PLN
3997

1954 koperta na listy lotnicze z sygnaturą V-1956.

20 PLN20 PLN
3999

20 PLN18 PLN
4075

1931 LZ 127 Graf Zeppelin - 3 lot do Ameryki Południowej, poczta urugwajska, karta wysłana 19.X z Montewideo do Niemiec; bardzo dobry stan zachowania (Sieger 137).

100 PLN100 PLN
4076

1931 LZ 127 Graf Zeppelin - 2 lot do Ameryki Południowej, poczta argentyńska, list wysłana 20.IX z Buenos Aires do Niemiec, kasownik odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania (Sieger 131A).

100 PLN100 PLN
4088

1934 LZ 127 Graf Zeppelin - 2 lot do Ameryki Południowej, poczta brazylijska, list wysłany 13.VI z San Paulo adresowany do Grunau (Jeżów Sudecki), koperta poziomo załamana (Sieger 252A).

60 PLN60 PLN
4101

1936 II lot balonu "Kraków" z okazji Dni Krakowa, datownik okolicznościowy w kolorze fioletowym (tylko 79 sztuk !!!), dodatkowo nalepka LOPP; dekoracyjna całość w dobrym stanie zachowania.

250 PLN250 PLN
4111

1938 I Polski Lot Stratosferyczny, karta okolicznościowa przesłana 23.IX do Białegostoku; przesyłka w bardzo dobrym stanie zachowania, widoczne na reprodukcji załamanie jest wynikiem wadliwego skanowania.

180 PLN160 PLN
4126

1952 widokówka wysłana 24.XII z Krakowa, pocztą lotniczą do Szwajcarii, zwraca uwagę stempelek LOTNICZY/ PAR AVION.

30 PLN30 PLN
4209

1905 widokówka Czortków, ambulans Czortków - Stryj.

100 PLN100 PLN
4232

1914 widokówka o tematyce legionowej.

15 PLN15 PLN
4242

15 PLN15 PLN
4258

15 PLN15 PLN
4268

1915 widokówka legionowa.

40 PLN40 PLN
4345

1917 widokówka o tematyce legionowej.

15 PLN15 PLN
4361

1918 widokówka Stanisławów.

50 PLN50 PLN
4364

1919 widokówka Lwów.

20 PLN20 PLN
4396

1932 widokówka promująca Polskę nakładem Ministerstwa Komunikacji.

100 PLN90 PLN
4397

100 PLN90 PLN