19035

1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Wystawa książek i ekslibrisów 400 rocznica śmierci Jana Kochanowskiego - wieszcza z Czarnolasu Ostrów Wielkopolski, 26 wrześna 1984".

20 PLN20 PLN
19038

1984 karta z prywatnym dodrukiem - "Międzynarodowe Sympozjum Naukowe - Społeczno-kulturowe problemy rozwoju nauki i cywilizacji w 50-tą rocznicę śmierci Marii Curie-Skłodowskiej LUBLIN 31 V - 2 VI 1984".

20 PLN20 PLN
19055

1929 list lotniczy wysłany 31.XII z Warszawy do Lwowa z dodatkową rzadką nalepka LOPP bez perforacji z lewej strony, kasownik odbiorczy Lwów, na odwrocie sygnatura w ramce DEKA; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienia).

250 PLN240 PLN
19076

1934 Nowy Jork - Warszawa lot transatlantycki braci Adamowiczów, koperta z autografami obu pilotów, przesłana 28.VI, kasowniki odbiorcze.

450 PLN450 PLN
19180

1952 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek za 55 gr. rytowany, a znaczek za 1,40 zł projektowany i rytowany przez Czesława Słanię.

40 PLN40 PLN
19192

1992 Estonia, Ptaki - zeszycik znaczkowy.

20 PLN20 PLN
19212

1875 Bawaria, koperty, oba położenia znaków wodnych, czyste.

60 PLN60 PLN
19253

1934 Saara, wydanie lotnicze, plebiscyt 1935, seria czysta na podlepkach.

40 PLN40 PLN
19369

1954 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa w Moskwie, seria czysta.

25 PLN25 PLN