18819

1920 uszkodzona litera d w wyrazie des wygląda jak a.

40 PLN65 PLN
18827

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - LUBLIN; I nakład, znak opłaty i napis Kartka Pocztowa typografią; widok, liniatura i podpis rotograwiurą, sygnatura VIII-1931, długość sygnatury 38,5 mm.

120 PLN108 PLN
18828

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - WILNO Kościół Św.Anny i Bernardynów; I nakład, znak opłaty i napis Kartka Pocztowa typografią; widok, liniatura i podpis rotograwiurą, sygnatura VIII-1931, długość sygnatury 38,5 mm.

120 PLN108 PLN
18829

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - LWÓW Kościół Dominikanów; II nakład, znak opłaty i napis Kartka Pocztowa typografią; widok, liniatura i podpis rotograwiurą, sygnatura XI-1931, długość sygnatury 37,5 mm; karta z minimalnymi przebarwieniami na krawędziach.

150 PLN135 PLN
18836

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 28.

90 PLN80 PLN
18837

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 19, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji.

45 PLN80 PLN
18838

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 18, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji.

45 PLN55 PLN
18839

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 8, minimalnie nieostre górne narożniki.

40 PLN35 PLN
18841

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 15.

90 PLN80 PLN
18842

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 11.

90 PLN80 PLN
18843

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 31, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji.

80 PLN70 PLN
18844

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 29, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji.

80 PLN85 PLN
18848

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 29, nadruk typ I, plamka na froncie.

80 PLN160 PLN
18849

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19.

100 PLN160 PLN
18850

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30, nieostre narożniki.

80 PLN85 PLN
18855

1935 M/S Piłsudski z ilustracją 27 (HEL - Port), z obiegu.

30 PLN30 PLN
18857

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 1.

15 PLN15 PLN
18859

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Wnętrze chaty góralskiej, czysta; bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN135 PLN
18860

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Borysław - Kopalnie nafty, czysta.

200 PLN180 PLN
18896

150 PLN135 PLN
18898

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

50 PLN45 PLN
18900

1938 całostka z podobizną Leona Wyczółkowskiego.

15 PLN15 PLN
18901

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 18.

100 PLN90 PLN
18905

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22.

100 PLN90 PLN
18906

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Klasycyzm Bejsce.

150 PLN135 PLN
18908

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant 1 p.p. L.P. płk . Edward Śmigły - Rydz, Sitowicze (Wołyń) - wrzesień 1916; karta ostemplowana okolicznościowo 6.VIII w Krakowie.

50 PLN45 PLN
18916

1944 wydanie prowizoryczne, Marcin Leopolita.

120 PLN104 PLN
18919

1944 wydanie prowizoryczne, Eliza Orzeszkowa.

120 PLN104 PLN
18920

1944 wydanie prowizoryczne, Romańszczyzna: Strzelno.

120 PLN104 PLN
18921

1944 wydanie prowizoryczne, Henryk Sienkiewicz - Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis".

120 PLN104 PLN
18923

1944 wydanie prowizoryczne, pomnik Mikołaja Kopernika na dziedzińcu Biblioteki Jagiellońskiej.

150 PLN135 PLN
18927

150 PLN135 PLN
18949

1950 "groszy" typ 11 na karcie wydania prowizorycznego, z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym.

150 PLN135 PLN
18950

1950 "groszy" typ 5, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim.

150 PLN135 PLN
18961

1953 koperta z hasłem propagandowym G.

40 PLN35 PLN
18963

1953 Budownictwo mieszkaniowe, 60 gr, sygnatura III.53, hasło propagandowe 18b.

20 PLN20 PLN
18966

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, sygnatura IX-52, hasło propagandowe 18b.

70 PLN60 PLN
18980

1960 rzadka całostka z częściowo zniszczonego nakładu z błędem ŻÓRAW zamiast ŻURAW.

180 PLN180 PLN
19023

1978 karta o sygnaturze (IV.78) z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.".

20 PLN20 PLN
19030

1981 1000-lecie Kłodzka karta z nadrukiem Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna PRL-CSRS Kłodzko 1000, ostemplowana okolicznościowo 23.V.

25 PLN45 PLN