Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
15116 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 50 PLN | 55 PLN | |
15117 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości. | 25 PLN | 104 PLN | |
15118 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/30 gr, nadruk typu I, ilustracja nr. 8. | 70 PLN | 141 PLN | |
15119 |
1934 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie jednej z kartek. | 70 PLN | 70 PLN | |
15120 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 30 PLN | 27 PLN | |
15121 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie i pozaginany prawy brzeg. | 15 PLN | 76 PLN | |
15122 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 18 PLN | |
15126 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju". | 30 PLN | 65 PLN | |
15127 |
1937 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938, na odwrocie ledwie widoczne ślady po dwóch podlepkach. | 40 PLN | 50 PLN | |
15128 |
1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M, ślady po podlepkach na odwrocie. | 10 PLN | 9 PLN | |
15129 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | 30 PLN | 50 PLN | |
15130 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 15 PLN | 13 PLN | |
15140 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe H, sygnatura X-1938. | 20 PLN | 18 PLN | |
15142 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe H, sygnatura VI-1938; znak opłaty w wyjątkowo ciemnym kolorze | 25 PLN | 60 PLN | |
15143 |
1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym T i O, minimalne załamania i ledwie widoczne ślady po podlepkach. | 15 PLN | 13 PLN | |
15144 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I. | 10 PLN | 10 PLN | |
15145 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 10 PLN | 9 PLN | |
15147 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H, ślady po podlepkach na odwrocie. | 10 PLN | 9 PLN | |
15152 |
1939 25 rocznica wymarszu legionów, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 18 PLN | |
15156 |
1944 wydanie prowizoryczne, lekko uszkodzone narożniki. | 50 PLN | 45 PLN | |
15164 |
1945 wydanie obiegowe, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 25 PLN | 22 PLN | |
15184 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie szarobiałym szorstkim grubym, hasło propagandowe 12, z napisem "Ob". | 30 PLN | 30 PLN | |
15188 |
1947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | 10 PLN | 9 PLN | |
15199 |
1948 wydanie wielkanocne. | 20 PLN | 52 PLN | |
15202 |
1948 zamek w Lanckronie. | 40 PLN | 45 PLN | |
15203 |
1948 wydanie obiegowe. | 10 PLN | 9 PLN | |
15207 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (odlewy stereotypowe) b. | 80 PLN | 80 PLN | |
15214 |
1949 wydanie prowizoryczne, dwie niewielkie plamki widoczne na zdjęciu, gwarancja. | 250 PLN | 250 PLN | |
15215 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 25 PLN | 22 PLN | |
15216 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 25 PLN | 22 PLN | |
15217 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 8, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 18 PLN | |
15218 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 10, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 18 PLN | |
15219 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 9, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 30 PLN | |
15220 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 11, ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 18 PLN | |
15221 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14 i hasłem propagandowym 16c, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 30 PLN | 27 PLN | |
15222 |
15229 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 20 PLN | 18 PLN | |
15230 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 40 PLN | 90 PLN | |
15233 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 40 PLN | 40 PLN | |
15235 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | 30 PLN | 30 PLN |