results
Num# Description Start price Buy price
151161933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

50 PLN

55 PLN

151171933 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości.

25 PLN

104 PLN

151181934 wydanie prowizoryczne 15/30 gr, nadruk typu I, ilustracja nr. 8.

70 PLN

141 PLN

151191934 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie jednej z kartek.

70 PLN

70 PLN

151201934 całostka z sygnaturą IX-1934, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

30 PLN

27 PLN

151211934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie i pozaginany prawy brzeg.

15 PLN

76 PLN

151221935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

18 PLN

151261937 Lwów - Uniwersytet, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju".

30 PLN

65 PLN

151271937 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938, na odwrocie ledwie widoczne ślady po dwóch podlepkach.

40 PLN

50 PLN

151281937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M, ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN

9 PLN

151291937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14.

30 PLN

50 PLN

151301937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

15 PLN

13 PLN

151401938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe H, sygnatura X-1938.

20 PLN

18 PLN

151421938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe H, sygnatura VI-1938; znak opłaty w wyjątkowo ciemnym kolorze

25 PLN

60 PLN

151431938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym T i O, minimalne załamania i ledwie widoczne ślady po podlepkach.

15 PLN

13 PLN

151441938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

10 PLN

10 PLN

151451938 całostka z sygnaturą VI-1938, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN

9 PLN

151471938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H, ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN

9 PLN

151521939 25 rocznica wymarszu legionów, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

18 PLN

151561944 wydanie prowizoryczne, lekko uszkodzone narożniki.

50 PLN

45 PLN

151641945 wydanie obiegowe, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

25 PLN

22 PLN

151841947 Belweder 3 zł, karta na kartonie szarobiałym szorstkim grubym, hasło propagandowe 12, z napisem "Ob".

30 PLN

30 PLN

151881947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN

9 PLN

151991948 wydanie wielkanocne.

20 PLN

52 PLN

152021948 zamek w Lanckronie.

40 PLN

45 PLN

152031948 wydanie obiegowe.

10 PLN

9 PLN

152071949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (odlewy stereotypowe) b.

80 PLN

80 PLN

152141949 wydanie prowizoryczne, dwie niewielkie plamki widoczne na zdjęciu, gwarancja Korszeń.

250 PLN

250 PLN

152151949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

25 PLN

22 PLN

152161949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

25 PLN

22 PLN

152171949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 8, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

18 PLN

152181949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 10, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

18 PLN

152191949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 9, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

30 PLN

152201949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 11, ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

18 PLN

152211949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14 i hasłem propagandowym 16c, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

30 PLN

27 PLN

152221949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14 i hasłem propagandowym 16c, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

30 PLN

27 PLN

152291949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN

18 PLN

152301949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

40 PLN

90 PLN

152331949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

40 PLN

40 PLN

152351949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

30 PLN

30 PLN