11269

1992 rok histrorii Armii Krajowej, arkusz sprzedażny.

150 PLN150 PLN
11324

1945 godło państwa w ośmiokątnej ramce, czworoblok prób, gwarancja Schmutz.

40 PLN50 PLN
11325

1945 godło państwa w ośmiokątnej ramce, czworoblok prób w kolorze czarnym, gwarancja Schmutz.

350 PLN350 PLN
11326

1945 Godło Państwa, cięty znaczek na urzędowy list polecony z błędem "uszkodzone POC w POCZTA", gwarancja.

30 PLN30 PLN
11327

1945 Godło Państwa, znaczek na urzędowy list polecony z podwójną perforacja poziomą, gwarancja Krawczyk.

25 PLN25 PLN
11333

1919 lokalne prowizoria dopłat - Cieszyn 1 - znaczki skasowane 31.V na kopercie ostemplowanej 27.V we Frydku.

50 PLN50 PLN
11334

1919 lokalne prowizoria dopłat - Cieszyn 1 - znaczki na kopercie ostemplowanej 24.V we Frydku.

50 PLN50 PLN
11338

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID poz.7, gwarancja Mikstein, Schmutz.

15 PLN15 PLN
11339

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłatny za 1 kr. z nadrukiem formy IV typ 2, nakład 80 sztuk, ślad po podlepce - bardzo ładny egzemplarz, gwarancja i opis Schmutz.

10 000 PLN10 000 PLN
11340

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IID poz. 27, słaby stan zachowania, podniesiona gwarancja Schmutz.

15 PLN15 PLN
11346

1921 list z Łodzi opłacony przez odbiorcę w Uniejowie.

30 PLN45 PLN
11350

1923 orzeł z tarczą, wydanie obiegowe znaczków dopłaty.

15 PLN15 PLN
11356

1934 parka znaczków wydania przedrukowego.

10 PLN10 PLN
11357

1935 nieopłacony miejscowy list z więzienia w Kielcach, wysłany 10.IX przez jednego z "pensjonariuszy" do adwokata, który przy odbiorze musiał uiścić dopłatę 30 gr; zwraca uwagę stempelek cenzury więziennej.

60 PLN60 PLN
11369

1920 wydanie prowizoryczne, najtańsze wersje poddruku, seria czysta.

80 PLN80 PLN
11372

50 PLN45 PLN
11374

1921 Koga, znaczek za 3 Mk. z błędem "uszkodzone D w DANZIG", w pięknym stanie, gwarancja Krawczyk.

120 PLN120 PLN
11379

1921 VI wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, karta 40 Pf, czysta.

30 PLN27 PLN
11399

1939 całostka gdańska z nadrukiem Deutsches Reich, czysta, stan bardzo dobry.

80 PLN72 PLN
11408

1919 wydanie krakowskie, sekretnik ze beleczką zamiast ornamentu - nadruk typu 19, grzecznościowo nadany w Krakowie.

160 PLN160 PLN
11412

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 69b, wysłana 23.IX z Drohobyczy do Wadowic, cenzura Stryj.

220 PLN420 PLN
11416

1921-1922 karta do obrotu krajowego, długość napisu 98,5 mm.

30 PLN30 PLN
11418

1932 karta widokowa bez znaczka opłaty pocztowej, ilustracja nr.5 - Ignacy Paderewski.

35 PLN30 PLN
11426

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! sygnatura VI-1938. Fisher:

15 PLN14 PLN
11431

1938 całostka z hasłem propagandowym O (nie wymienionym w PZP i Fischerze) i sygnaturą X-1938.

30 PLN27 PLN
11442

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego a, wysłana z Niska.

50 PLN50 PLN
11444

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (odlewy stereotypowe) a, wysłana z Warszawy.

80 PLN80 PLN
11445

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego a, wysłana z Gdyni.

60 PLN60 PLN
11450

1953 Koperta lotnicza ze znakiem opłaty jak znaczek nr.590 (Samolot nad portem w Gdyni), sygnatura V.52, czysta.

50 PLN45 PLN
11452

1955 całostka z sygnaturą VI.56 z usterkami druku "nazua" i "miejee".

50 PLN45 PLN
11496

1977 300-lecie Wilanowa karta pocztowa z rzadka sygnaturą I.79, czysta.

8 PLN8 PLN
11500

1980 Koperty - kompletny rocznik 3 sztuki, czyste.

15 PLN15 PLN
11501

1980 rocznik kart czystych - 35 kart.

52 PLN52 PLN
11502

1981 karty pocztowe czyste, rocznik - 27 kart.

40 PLN40 PLN
11503

1981 Koperta Fryderyk Chopin 2,50 (3) zł, czysta.

10 PLN10 PLN
11504

1982 karty pocztowe czyste, rocznik - 15 kart.

22 PLN22 PLN
11505

1982 Koperty - kompletny rocznik 4 sztuki, czyste.

20 PLN20 PLN
11506

1983 Koperty - kompletny rocznik 5 sztuk, czyste.

25 PLN25 PLN
11507

1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, przestawiona kolejność - godła Polska i Watykanu; stan idealny.

120 PLN100 PLN
11508

1984 rocznik kart czystych - 34 karty.

51 PLN51 PLN