7824

1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz.

60 PLN50 PLN
7825

1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym na margines nadrukiem, gwarancja.

80 PLN95 PLN
7826

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja.

80 PLN80 PLN
7827

1918 seria pomnikowa, znaczek z rzadkim błędem występującym w niewielkiej części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja.

200 PLN200 PLN
7828

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz.

180 PLN180 PLN
7836

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5/2,5 fen. z nadrukiem drugą formą, z błędem "Pelska", kasownik prowizoryczny, gwarancja z opisem Krawczyk.

40 PLN40 PLN
7841

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5/3 fen. z ndrukiem pierwszej formy poz. 32 z błędem "krpoka w 5 i k", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
7853

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 20 fen. z lekko przesuniętym w górę nadrukiem pierwszą formą i z błędem "Pocata", gwarancja i opis Schmutz.

50 PLN60 PLN
7854

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w kolorze fioletowoniebieskim, z nadrukiem drugą formą, rzadki, gwarancja.

150 PLN160 PLN
7855

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczka za 25/7,5 fen. z nadrukiem pierwszej formy, dolny lewy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", czworoblok silnie załamany na pionowym ząbkowaniu, gwarancja.

60 PLN60 PLN
7861

1918 wydanie PP/GGW, sześcioblok znaczka za 30 fen. z nadrukiem pierwszej formy, dolny prawy znaczek z błedem "brak trzeciej kreski", gwarancja.

80 PLN80 PLN
7865

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 30 fen. z nadrukiem drugiej formy z poz. 41 z błędem "brak o w Polska", gwarancja.

40 PLN40 PLN
7866

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 30 fen. z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "rozsuniętel Poc z Poczta i ols w Polska", lewy znaczek z błędem "ścieniałe c w Poczta", gwarancja Krawczyk.

100 PLN100 PLN
7872

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z błędem "ścięte lsk", gwarancja Miszczak.

70 PLN95 PLN
7888

1918 drugie wydanie lubelskie, dwa znaczki za 45/60 hal. oba z dwustronnym podwójnym nadrukiem, ale jeden ma na stronie gumy nadruk normalny, a drugi odwrócony, gwarancja Schmutz, Wiatrowski.

800 PLN800 PLN
7891

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. prawy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

50 PLN50 PLN
7893

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein.

70 PLN100 PLN
7897

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, brzegowe uszkodzenia nadruku.

80 PLN80 PLN
7898

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z błędem "brak ZTA", gwarancja Krawczyk.

90 PLN90 PLN
7899

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem "brak TA", gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
7901

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.18, gwarancja Koopman, Mikulski, sygnatura i fotoatest Kronenberg.

1 100 PLN1 100 PLN
7902

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, gwarancja i opis Schmutz

150 PLN150 PLN
7907

1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "dwukropek", czysty rzadki, gwarancja Ways.

400 PLN630 PLN
7909

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.5, z błędem "cienkie Z", sygnowany Rachmanow, gwarancja Schmutz.

130 PLN150 PLN
7912

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.35, z błędem "cienkie Z" i uszkodzonym "C", gwarancja z opisem Schmutz.

80 PLN90 PLN
7913

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.85, z uszkodzonym "K", gwarancja Mikulski.

60 PLN60 PLN
7914

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.30, z błędem "uszkodzone A", gwarancja z opisem Schmutz.

220 PLN220 PLN
7915

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.17, z uszkodzonymi literami "P", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

40 PLN40 PLN
7922

1919 wydanie poznańskie, seria, gwarancja.

110 PLN100 PLN
7924

1919 wydanie poznańskie, czworoblok znaczka 5/20 fen. na miejscowym liście wysłanym 27.VIII w Poznaniu.

50 PLN50 PLN
7925

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "brak dolnej połowy prawej cyfry 5", gwarancja.

15 PLN15 PLN
7926

15 PLN15 PLN
7936

1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "duża kropka", gwarancja.

65 PLN65 PLN
7945

1919 wydanie poznańskie, lewy znaczekz błędem "gwóźdź", gwarancja.

30 PLN30 PLN
7955

1919 wydanie PKL, przefrankowany list polecony z Krakowa (erka Ex offo) 1.III.19 opłacony kompletną serią znaczków, na odwrocie stempel odbiorczy, opisowa gwarancja Kronenberg.

100 PLN100 PLN
7957

1919 wydanie PKL, czworoblok znaczka za 5 h., z błędem "P bez podstawy", gwarancja.

50 PLN55 PLN
7959

1919 wydanie PKL, znaczek za 10 h., z błędem "plama na skrzydle orła", gwarancja.

40 PLN45 PLN
7962

1919 wydanie PKL, znaczek za 1 kr., z błędem "kocona", gwarancja.

80 PLN80 PLN
7964

1919 wydanie w walucie koronowej, podwójny druk znaczka za 10 hal., gwarancja Schmutz

80 PLN80 PLN
7969

1919 wydanie w walucie markowej, cięta seria.

600 PLN600 PLN