Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
51346 |
1940 list z Rzemienia do Nowego Sącza, prowizoryczny kasownik Rzemienia. | 100 PLN | 100 PLN | |
51347 |
1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "wcięcie w środkowej części prawej cyfry 8". | 150 PLN | 150 PLN | |
51348 |
1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "prawa cyfra 8 z wyrostkiem z prawej strony". | 150 PLN | 150 PLN | |
51355 |
1940 wydanie przedrukowe, górny znaczek z błędem "uszkodzona lewa cyfra 1". | 150 PLN | 150 PLN | |
51357 |
1940 widoki zabytkowych miast (I), seria czysta z gapami na marginesach pod którymi doklejono podlepki, bardzo dobry stan zachowania. | 180 PLN | 190 PLN | |
51360 |
1940 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Kołbieli przez urząd zwierzchni w Warszawie 1 do Warszawy, stempel pośrednictwa. | 80 PLN | 80 PLN | |
51368 |
1940 1. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, seria kasowana okolicznościowo z gapami. | 75 PLN | 75 PLN | |
51378 |
1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, wysłana 8 XII z Warszawy do Buska-Zdroju, uszkodzona przy otwieraniu (bez ubytków). | 50 PLN | 50 PLN | |
51386 |
1940 kartka z Gorlic do Żołyni, stempel prowizoryczny Gorlic. | 120 PLN | 120 PLN | |
51391 |
1940 kartka z Krakowa do warszawy, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J. | 40 PLN | 40 PLN | |
51409 |
1940 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta zielona o sygnaturze II.41, wysłana 30.10.1941 z Krakowa do Sanoka. | 20 PLN | 25 PLN | |
51421 |
1940 znaczki urzędowe I wydanie, 24 gr - frankatura pojedyncza, list urzędowy w specjalnej kopercie "Amt des Generalgouverneurs Krakau" wysłany 12 XII z Krakowa do Wiednia, dodatkowa okrągła pieczęć z godłem "Bewirtschaftungsstelle für Eisen und Stahl im Generalgouvernement" (Urząd Gospodarowania Żelazem i Stalą w Generalnym Gubernatorstwie); doskonały stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
51426 |
1940 znaczki urzędowe II wydanie, 6 gr - frankatura wielokrotna, czworoblok na specjalnej kopercie urzędowej "Forstschutzkommando des Reichsforstmeisters" (Dowództwo Korpusu Ochrony Lasów) wysłany 15.9.43 z Krakowa do Sokołowa; dobry stan zachowania (ślady archiwizacji). | 80 PLN | 80 PLN | |
51439 |
1940 list urzędowy z Warszawy do Niemiec. | 70 PLN | 70 PLN | |
51440 |
1940 potwierdzenie wpłaty z Warszawy. | 15 PLN | 15 PLN | |
51447 |
1941 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Przemyśl, stemple pośrednictwa pocztowego z Dębicy. | 150 PLN | 130 PLN | |
51449 |
1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Rachaniach przez urząd zwierzchni w Tomaszowie Lubelskim do Niemiec, stempel pośrednictwa. | 70 PLN | 70 PLN | |
51454 |
1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Gniewoszowa przez Końskie do Radomia, stempel pośrednictwa. | 80 PLN | 80 PLN | |
51455 |
1941 list nadany z agencji pocztowej w Czemiernikach przez urząd zwierzchni w Radzyniu Podlaskim, stempel agencji pocztowej. | 45 PLN | 45 PLN | |
51456 |
1941 kartka wysłana z pośrednictwa pocztowego w Zarzeczu przez urząd zwierzchni w Nisku do Rzeszowa, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51457 |
1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Chmielowie przez urząd zwierzchni w Tarnobrzegu do Krakowa, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 70 PLN | |
51458 |
1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Rytwianach przez urząd zwierzchni w Jędrzejowa do Mińska Mazowieckiego, stempel pośrednictwa. | 80 PLN | 80 PLN | |
51459 |
1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Piotrowicach przez urząd zwierzchni w Lublinie do Bychawy, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51462 |
1941 list nadany z agencji pocztowej w Wojsławicach przez urząd zwierzchni w Chełmie, stempel agencji pocztowej. | 45 PLN | 45 PLN | |
51465 |
1941 list nadany z pośrednictwa pocztowego w Chorzelowie przez urząd zwierzchni w Mielcu do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51466 |
51467 |
1941 list nadany z Pysznicy przez urząd zwierzchni w Nisku do Rzeszowa, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51468 |
1941 ekspresowy list polecony nadany w pośrednictwie pocztowym w Tymbarku przez urząd zwierzchni w Limanowej do Przeworska, stempel pośrednictwa. | 100 PLN | 100 PLN | |
51474 |
1941 widoki zabytkowych budowli, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie zachowania. | 750 PLN | 750 PLN | |
51487 |
1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Końskowoli przez urząd zwierzchni w Puławach do Radomia, stempel pośrednictwa. | 80 PLN | 80 PLN | |
51488 |
1941 list nadany z agencji pocztowej w Sulisławicach przez urząd zwierzchni w Sandomierzu, stempel agencji pocztowej. | 45 PLN | 45 PLN | |
51490 |
1941 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Kasinie Wielkiej przez urząd zwierzchni w Rabce do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51491 |
1941 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Krużlowej Wyżnej przez urząd zwierzchni w Nowym Sączu do Dębicy, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51492 |
1941 kartka wysłana z pośrednictwa pocztowego w Tryńczy przez urząd zwierzchni w Przeworsku do Janówki, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51494 |
1941 kartka nadana z agencji pocztowej w Zbuczynie przez urząd zwierzchni w Siedlcach, stempel agencji pocztowej. | 45 PLN | 45 PLN | |
51496 |
1941 kartka z Zgłobienia przez urząd zwierzchni w Rzeszowie do Mielca, stempel pośrednictwa pocztowego w Zgłobieniu, dodatkowo stempel propagandowy wprowadzony do użycia po ataku na Związek Radziecki "V" - wiktoria. | 40 PLN | 50 PLN | |
51497 |
1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Bąkowej przez urząd zwierzchni w Radomiu do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51500 |
1941 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Oleśnie przez urząd zwierzchni w Darkowie do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa. | 60 PLN | 60 PLN | |
51503 |
1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Nieborowie przez urząd zwierzchni w Łowiczu do Berlina, stempel pośrednictwa. | 70 PLN | 70 PLN | |
51527 |
1942 kartka z Zagórza do Przeworska, dodatkowo stempel propagandowy wprowadzony do użycia po ataku na Związek Radziecki "V" - wiktoria. | 40 PLN | 40 PLN |