The auction will end on 08.07.2024

40756

1944 Zamośc, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Falkowski.

240 PLN240 PLN
40765

1945 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej o nakładzie 100 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

300 PLN300 PLN
40773

1945 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja.

140 PLN110 PLN
40779

1944 Wodzowie, podstawowa seria, gwarancja i opis Walocha.

450 PLN450 PLN
40790

1944 Wodzowie - T.Kościuszko, rzadka makulatura próby znaczka za 50 gr. typu VI na papierze z niemieckim tekstem na odwrocie; tylko nieliczne egzemplarze mają plamy zielonej farby na rysunku; gwarancja i opis Petriuk.

4 000 PLN4 000 PLN
40796

1944 Goznak, list polecony z Łańcuta do Zarzecza, prowizoryczny kasownik i erka z Łańcuta, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 180 i datownik z Zarzecza z data nadejścia listu "29.X.1944".

480 PLN480 PLN
40798

1944 Goznak, list polecony z Rembertowa do Czerwonego Krzyża w Genewie, zalepka brytyjskiej cenzury wojskowej.

180 PLN230 PLN
40799

1944 Goznak, list polecony z Dydni do Przeworska, prowizoryczna erka, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 179 i stempel odbiorczy.

240 PLN250 PLN
40800

1944 Goznak, list z Warszawy 4 do Stanów Zjednoczonych, zalepka amerykańskiej cenzury wojskowej.

160 PLN220 PLN
40804

1944 Goznak, list polecony z Lubartowa do Lublina, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 162.

300 PLN820 PLN
40810

1944 Goznak, znaczek z druku walca II z poz. 100 z błędem "kropka przy A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Walocha.

30 PLN30 PLN
40813

1944 Goznak, list polecony z Warszawy 4 do Czerwonego Krzyża w Genewie, zalepka egipskiej cenzury wojskowej, stemple tranzytowe z Ankary i Gibraltaru.

240 PLN240 PLN
40815

1944 Goznak, list polecony z Warszawy 16 do Czerwonego Krzyża w Genewie, zalepka egipskiej cenzury wojskowej, stempel tranzytowy z Ankary.

180 PLN180 PLN
40817

1944 Goznak, kartka polecona z Zarzecza do Łańcuta, prowizoryczny kasownik i erka Zarzecza, na odwrocie napis :przesyłka filatelistyczna".

120 PLN165 PLN
40820

1944 Goznak, seria.

10 PLN10 PLN
40831

1944 Goznak, list polecony z Warszawy do Czerwonego Krzyża w Genewie, prowizoryczny kasownik i erka urzędu pocztowego Warszawa 23, zalepka brytyjskiej cenzury i stempel odbiorczy na odwrocie.

120 PLN120 PLN
40832

1944 Goznak, list polecony z Wołomina do Czerwonego Krzyża w Genewie, zalepka brytyjskiej cenzury wojskowej.

200 PLN200 PLN
40835

1944 Goznak, list polecony z Radymna do Przeworska, prowizoryczny stempel i erka Radymna.

500 PLN500 PLN
40837

1944 Goznak, list polecony z Sandomierza do Przeworska, znaczki unieważnione stemplami prowizorycznymi Przeworska, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 13 i stempel odbiorczy.

400 PLN350 PLN
40843

1944 Goznak, list polecony z Goraja do Czerwonego Krzyża w Genewie, prowizoryczna erka Goraja, zalepka egipskiej cenzury wojskowej, stemple tranzytowe z Ankary i Gibraltaru.

300 PLN310 PLN
40844

1944 Goznak, list polecony z Lublina do Przeworska, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 14.

160 PLN260 PLN
40848

1944 Goznak, list polecony z Żurawicy do Przeworska, przedwojenny polski kasownik i erka.

180 PLN180 PLN
40849

1944 Goznak, list polecony z Niska do Rzeszowa, prowizoryczny kasownik i poniemiecka erka z Niska, na odwrocie stempel odbiorczy.

200 PLN330 PLN
40850

1944 Goznak, list z Białej Podlaskiej do Lublina, prowizoryczny kasownik Białej Podlaskiej.

160 PLN160 PLN
40851

1944 Goznak, list polecony z Dynowa do Przeworska, poniemiecki kasownik i erka Dynowa.

180 PLN162 PLN
40856

80 PLN80 PLN
40857

1944 Goznak, znaczek z poz. 2 z błędem "kropka pod P", gwarancja i oznaczenie Walocha.

30 PLN30 PLN
40862

1944 Goznak, znaczek z poz. 68 z błędem "uszkodzone C", gwarancja i opis Walocha.

30 PLN30 PLN
40872

1944 K.R.N., kartka z Lublina nadana w pierwszym dniu obiegu 31.12.44 z Lublina do Krakowa.

600 PLN600 PLN
40873

1944 K.R.N., pasek znaczków z poz. 56-58, lewy znaczek z błędem "przerwana lewa kreska", środkowy znaczek z błędem "przerwana lewa kreska i uszkodzona cyfra 9", gwarancja i opis Walocha.

60 PLN60 PLN
40880

1944-45 ,K.R.N., P.K.W.N. i R.T.R.P. - NADRUKI ODWRÓCONE, seria znaczków z nadrukami odwróconymi, za 1/25 gr. z poz.8/43 (Fi.3000.-), za 2/25 gr. z poz.10/41 (Fi.3000.-), a za 3 /25 gr. z poz.17/84 z błędem nadruku na poz.17 "cyfra 9 wcięta z prawej" (Fi.5250.-), gwarancja i opis Perzyński, Łaszkiewicz, Perzyński.

11 000 PLN11 000 PLN
40887

1944 K.R.N., znaczek z poz. 66 z błędem "uszkodzone cyfry 1, 9, 3 i 4", gwarancja i oznaczenie Walocha.

30 PLN30 PLN
40892

1944 K.R.N., znaczek z poz. 79 z błędem "uszkodzone N", gwarancja i oznaczenie Walocha.

30 PLN25 PLN
40906

1944 P.K.W.N., znaczek za 2 zł./25 gr. z lekko przesuniętym w górę nadrukiem i błędem na znaczku z poz.40 "pionowa kreska cyfry 4 wcięta z prawej", gwarancja i opis Krawczyk.

100 PLN100 PLN
40908

1944 P.K.W.N., znaczek z poz. 67 z błędem "wcięcie w cyfrze 9", gwarancja i opis Walocha.

30 PLN30 PLN
40909

1944 P.K.W.N., sześcioblok z poz. 23/35, znaczek z poz. 25 z błędem "prawa kreska przerwana", gwarancja i opis Walocha.

100 PLN90 PLN
40910

1944 P.K.W.N., znaczek podstawowy z błędem "kropka przy literze A", gwarancja i opis Walocha.

50 PLN65 PLN
40915

1944 R.T.R.P., pasek znaczków z lekko ukośnym nadrukiem.

100 PLN90 PLN
40921

1944 R.T.R.P., znaczek z błędem "pionowa kreska 4 wcięta u góry", gwarancja Kapkowski.

35 PLN40 PLN
40923

1944 R.T.R.P., znaczek z poz. 100 z błędem "przerwana prawa kreska", gwarancja i opis Walocha.

35 PLN40 PLN