39983

1919 całostka z usuniętym oznaczeniem waluty.

90 PLN90 PLN
39984

90 PLN90 PLN
40034

1922 dowód nadania telegramu z obiegu pocztowego z Włodzimierza Wołyńskiego.

50 PLN50 PLN
40036

1923 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej.

40 PLN40 PLN
40041

1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą XII-926.

90 PLN90 PLN
40059

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

150 PLN150 PLN
40078

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 8 z obiegu pocztowego.

25 PLN25 PLN
40082

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17 i nadrukiem typ I.

450 PLN450 PLN
40085

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6 z obiegu pocztowego.

35 PLN35 PLN
40086

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ I.

450 PLN450 PLN
40087

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8 i nadrukiem typ I.

450 PLN405 PLN
40101

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 30.XII.38 z miejscowości Wiązowna do Lublina; dobry stan zachowania (lewy górny róg słabszy).

30 PLN30 PLN
40102

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

100 PLN100 PLN
40103

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

100 PLN100 PLN
40104

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

100 PLN100 PLN
40106

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

100 PLN100 PLN
40107

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno.

100 PLN90 PLN
40108

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

100 PLN100 PLN
40109

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

100 PLN100 PLN
40110

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie.

100 PLN100 PLN
40112

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

100 PLN100 PLN
40113

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

100 PLN100 PLN
40114

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

100 PLN100 PLN
40115

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego ze Świdnika koło Lublina

40 PLN40 PLN
40118

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

160 PLN160 PLN
40121

1938 całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej w Hamtramck, złamany górny prawy róg.

80 PLN72 PLN
40122

150 PLN150 PLN
40124

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

50 PLN45 PLN
40132

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
40135

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 41 - Romańszczyzna Strzelno, Rotunda św.Prokopa; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN90 PLN
40146

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 17.

60 PLN60 PLN
40147

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik.

140 PLN140 PLN
40149

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 24 - Maria Skłodowska Curie.

140 PLN140 PLN
40150

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 25.

60 PLN60 PLN
40153

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 28.

60 PLN60 PLN
40154

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 29 - Fryderyk Chopin.

140 PLN140 PLN
40155

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 30.

60 PLN60 PLN
40157

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34.

60 PLN60 PLN
40158

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 35.

60 PLN60 PLN
40159

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

60 PLN60 PLN