The auction will end on 12.07.2021

10266

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farby anilinowej, gwarancja i opis Korszeń.

75 PLN75 PLN
10306

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, gwarancja Korszeń.

200 PLN170 PLN
10317

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z poz. 60 z rzadkim błędem występującym w części nakładu "spacja po cyfrze 5 i cienka trzecia kreska", nadruk GGW farbą anilinową, gwarancja i opis Schmutz.

1 600 PLN1 400 PLN
10318

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", poprawiana guma - widoczne na ząbkowaniu, gwarancja i oznaczenie (G) Korszeń.

800 PLN800 PLN
10335

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. w bardzo rzadkim kolorze różowoczerwonym z nadrukiem drugą formą (fi.300.-), gwarancja i opis Korszeń.

240 PLN240 PLN
10338

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "kropka w k", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

180 PLN180 PLN
10342

1918 wydanie PP/GGW, makulaturowy czworoblok z nadrukiem drugiej formy pobrudzony farbą drukarską, gwarancja Schmutz.

600 PLN450 PLN
10355

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, górny znaczek z błędem "obniżone l", gwarancja i oznaczenie (bez oznaczenia odmiany) Berbeka.

280 PLN280 PLN
10359

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze ultramaryny z nadrukiem drugiej formy, rzadki podstawowy znaczek katalogowany w katalogu Michla, ładny stan zachowania, fotoatest Petiuk.

3 200 PLN3 858 PLN
10370

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w kolorze szafirowym z nadrukiem drugą formą, gwarancja i opis Schmutz.

70 PLN70 PLN
10373

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN300 PLN
10405

1918 wydanie PP/GGW, sześcioblok z nadrukiem drugiej formy, dwa znaczki w parce z błędami "rozsunięte 25" i "kropka w P w Polska", oba znaczki z charakterystycznymi uszkodzeniami cyfry 2, bardzo rzadka pozycja w doskonałym stanie zachowania, katalog Fischer 13.200,- zł, fotoatest Korszeń.

10 000 PLN9 000 PLN
10414

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "kropka w P w Polska", gwarancja Mikulski i z oznaczeniem błędu Berbeka.

500 PLN400 PLN
10418

1918 wydanie PP/GGW - NADRUK BŁYSZCZĄCY na ZNACZKU z I RZĘDU II FORMY, znaczek za 30 fen. w kolorach czerwonopomarańczowym i szaroczarnym z nadrukiem drugą formą - odległość miedzy trzecią i czwarta kreską 3,5 mm, kasowany na wycinku, gwarancja i opis odmiany Schmutz.

400 PLN325 PLN
10440

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW błyszczący, gwarancja i opis Weźranowski.

40 PLN40 PLN
10444

1918 wydanie PP/GGW, narożny czworoblok z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW farbą srebrzystą, parki z nadrukiem z pierwszego i drugiego rzędu z różnymi odstępami między drugą, a trzecią kreską, gwarancja i opis Korszeń.

200 PLN180 PLN
10471

1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Korszeń.

400 PLN400 PLN
10480

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

90 PLN90 PLN
10514

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Korszeń.

240 PLN240 PLN
10543

1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony na kopercie firmowej z Radomia 2.2.19 opłacony znaczkiem wydania lubelskiego i połówka znaczka austriackiej poczty polowej za 20 hal., w sumie lekko zawyżona opłata 55 hal. zamiast 50 hal., na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Petriuk.

4 200 PLN3 500 PLN
10591

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, podlepki, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

1 800 PLN1 620 PLN
10599

200 PLN200 PLN
10607

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68 (Fi.1600.-), piękny stan, sygnowany Michel, ZAF KATOWICE, gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

1 600 PLN1 440 PLN
10611

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja Korszeń.

700 PLN700 PLN
10612

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

80 PLN72 PLN
10613

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

80 PLN72 PLN
10614

500 PLN425 PLN
10615

100 PLN90 PLN
10617

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

230 PLN207 PLN
10635

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 92 z błędem "uszkodzone AA", gwarancja Petriuk.

1 600 PLN1 440 PLN
10638

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

120 PLN120 PLN
10645

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

40 PLN40 PLN
10657

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN40 PLN
10663

40 PLN40 PLN
10664

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

40 PLN40 PLN
10686

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Miszczak.

60 PLN60 PLN
10687

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, sygnowany KOHANE, gwarancja i opis Mikstein.

300 PLN300 PLN
10688

1919 wydanie krakowskie, wycinek z przekazu pieniężnego z Łańcuta nadanego 24.4.19 opłaconego znaczkiem wydania krakowskiego i dwoma serii Komisji Rządzącej, znaczek krakowski uszkodzony.

130 PLN130 PLN
10692

1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43-44, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

90 PLN90 PLN
10739

240 PLN200 PLN