The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
35563

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26.

280 PLN225 PLN
35564

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23.

280 PLN225 PLN
35565

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki.

280 PLN225 PLN
35566

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku.

280 PLN225 PLN
35567

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13.

280 PLN225 PLN
35568

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7.

280 PLN225 PLN
35569

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8.

280 PLN225 PLN
35570

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5.

280 PLN225 PLN
35580

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 -Lwów.

100 PLN80 PLN
35583

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia.

100 PLN80 PLN
35584

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie.

100 PLN80 PLN
35587

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia.

100 PLN80 PLN
35589

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno.

100 PLN80 PLN
35590

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

100 PLN80 PLN
35593

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry.

100 PLN80 PLN
35599

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno.

100 PLN80 PLN
35600

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie.

100 PLN80 PLN
35602

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków.

100 PLN80 PLN
35603

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław.

100 PLN80 PLN
35605

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie.

100 PLN80 PLN
35650

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

60 PLN60 PLN
35654

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

30 PLN30 PLN
35655

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

60 PLN60 PLN
35656

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin.

140 PLN140 PLN
35661

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52 - Barok Buczacz; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
35662

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53 - Klasycyzm Warszawa; bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN80 PLN
35678

1945 całostka na papierze kremowym.

40 PLN45 PLN
35682

1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

20 PLN20 PLN
35684

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem.

50 PLN50 PLN
35691

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, czyste.

80 PLN80 PLN
35694

1947 karta ilustrowana Belweder.

30 PLN30 PLN
35695

1947 całostka z ilustracją.

30 PLN30 PLN
35696

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

40 PLN40 PLN
35697

1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS.

50 PLN50 PLN
35699

1947 całostka z sygnaturą VIII 47.

25 PLN25 PLN
35703

1948 wydanie ze znakiem opłaty przedstawiającym trzy walczące orły, komplet całostek z 22 różnymi ilustracjami w dobrym stanie, Fischer 1.584,- zł.

1 200 PLN1 080 PLN
35705

1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek w idealnym stanie z wszystkimi ilustracjami. Rzadkie jako komplet.

1 300 PLN1 170 PLN
35706

1948 miesiąc przyjaźni Polsko - Radzieckiej.

25 PLN25 PLN
35710

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie).

30 PLN30 PLN
35712

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

50 PLN50 PLN