Auction 97. Polish People's Republic 1952-1989

6891

Fi.2986-3104
Mi.3134-3252
140 PLN
6892

1988 wojna obronna 1939 roku, dolny znaczek z błędem "ścieniałe 0 w nominale".

Fi.3013B1
Mi.3161
15 PLN
6893

Fi.3015MK
Mi.3168
60 PLN
6894

1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.3016 ark.
Mi.3163
90 PLN
6895

Fi.3016a
Mi.3163
20 PLN
6896

Fi.3020B1
Mi.3167
20 PLN
6897

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
55 PLN
6898

Fi.3037 B
Mi.3185
40 PLN
6899

1988 statki pożarnicze, cztery arkusze sprzedażne (niepełna seria).

Fi.3038-41 ark.
Mi.3186-9
50 PLN
6900

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.136 (bl.93)
Mi.Bl.107
35 PLN
6901

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
50 PLN
6902

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
6903

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
50 PLN
6904

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok ostemplowany pierwszym dniu obiegu kasownikiem okolicznościowym "DWOREK JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO SULEJÓWEK 1988-11-11", pełna oryginalna guma; bloki kasowane są o wiele rzadsze od czystych; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
200 PLN
6905

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
70 PLN
6906

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
6907

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
6908

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, seria z blokiem.

Fi.bl.137, 3021-8
Mi.Bl.107, 3169-76
50 PLN
6909

1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności.

50 PLN
6910

20 PLN
6911

1988 SOLIDARNOŚĆ - "Solidarność" Powstanie Warszawskie - znaczek przedstawiający pomnik małego powstańca za 175 zł w bloku.

30 PLN
6912

1988 SOLIDARNOŚĆ - "Ordery i odznaczenia polskie" - arkusik 10 znaczków za 60 zł przedstawiających polskie odznaczenia przedwojenne.

60 PLN
6913

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN
6914

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
65 PLN
6915

Fi.3046
Mi.3194
30 PLN
6916

Fi.3047
Mi.3195
60 PLN
6917

1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty.

Fi.A3062
Mi.3206IIB
30 PLN
6918

Fi.3065B1
Mi.3213
25 PLN
6919

Fi.3076
Mi.3224
20 PLN
6920

1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3079-80 ark.
Mi.3227-8
120 PLN
6921

1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek z uszkodzonym napisem "KOPECKI".

Fi.3080B1
Mi.3228
15 PLN
6922

Fi.3086 Mk
Mi.3234
40 PLN
6923

1989 wydanie przedrukowe, fragment arkusza, znaczek na poz. 41 z błędem "5UU zamiast 500 w nadruku nowego nominału".

Fi.3086B
Mi.3234
90 PLN
6924

Fi.3086No+2589
Mi.3234K+2752
750 PLN
6925

1989 wydanie przedrukowe, parka z nadrukiem podwójnym jednym tak zwanym "suchym), gwarancja i oznaczenie MK.

Fi.3086Np (MK)
Mi.3234DD
600 PLN
6926

Fi.3088
Mi.3236
40 PLN
6927

1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów, drukowane w postaci taśmy bieżącej o długości 1000 i szerokości 10 znaczków plus marginesy, następnie taśmę perforowano (znaczki w rolce połączone były krótszymi bokami), nadrywano wzdłuż linii perforacji i zwijano w zestawy 10 rolek 1000-znaczkowych, dla ułatwienia kontroli ilości sprzedanych znaczków co 5 posiadał na odwrocie numer; wskutek mechanicznego rozdzielania ząbkowanie pionowe ulegało często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu - tu oferowana parka pozioma z nierozerwanej wstęgi z numerami na odwrocie!!!, wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; czyste.

Fi.3088
Mi.3236
200 PLN
6928

1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. - nakład z II.1994, z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku (Fi.-.-), brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja.

Fi.3098 MK3
Mi.3246
4 000 PLN
6929

Fi.3098FP
Mi.3246PFä
80 PLN
6930

Fi.3098MK
Mi.3246
225 PLN