6891 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 242 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 140 PLN | |
6892 |
| 15 PLN | |
6893 |
| 60 PLN | |
6894 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
6895 |
| 20 PLN | |
6896 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
6897 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-). | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 55 PLN | |
6898 |
| 40 PLN | |
6899 |
| 50 PLN | |
6900 |
| 35 PLN | |
6901 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
6902 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
6903 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
6904 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok ostemplowany pierwszym dniu obiegu kasownikiem okolicznościowym "DWOREK | Fi.bl.137 (93) Mi.Bl.107 |
| 200 PLN | |
6905 |
| 70 PLN | |
6906 |
| 100 PLN | |
6907 |
| 100 PLN | |
6908 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, seria z blokiem. | Fi.bl.137, 3021-8 Mi.Bl.107, 3169-76 |
| 50 PLN | |
6909 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
6910 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "50 Lat Walki o Niepodległość" (3) Poczta Konfederacji Polski Niepodległej, znaczek za 50 zł "1940-1942 Związek Walki Zbrojnej". | |
| 20 PLN | |
6911 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "Solidarność" Powstanie Warszawskie - znaczek przedstawiający pomnik małego powstańca za 175 zł w bloku. | |
| 30 PLN | |
6912 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "Ordery i odznaczenia polskie" - arkusik 10 znaczków za 60 zł przedstawiających polskie odznaczenia przedwojenne. | |
| 60 PLN | |
6913 |
| 70 PLN | |
6914 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 65 PLN | |
6915 |
1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.70.-). | Fi.3046 Mi.3194 |
| 30 PLN | |
6916 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.140.-). | Fi.3047 Mi.3195 |
| 60 PLN | |
6917 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty. | Fi.A3062 Mi.3206IIB |
| 30 PLN | |
6918 |
| 25 PLN | |
6919 |
1989 Światowy Dzień Poczty, komplet znaczków w układzie: przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.3076 Mi.3224 |
| 20 PLN | |
6920 |
1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3079-80 ark. Mi.3227-8 |
| 120 PLN | |
6921 |
1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek z uszkodzonym napisem "KOPECKI". | Fi.3080B1 Mi.3228 |
| 15 PLN | |
6922 |
| 40 PLN | |
6923 |
1989 wydanie przedrukowe, fragment arkusza, znaczek na poz. 41 z błędem "5UU zamiast 500 w nadruku nowego nominału". | Fi.3086B Mi.3234 |
| 90 PLN | |
6924 |
| 750 PLN | |
6925 |
1989 wydanie przedrukowe, parka z nadrukiem podwójnym jednym tak zwanym "suchym), gwarancja i oznaczenie MK. | Fi.3086Np (MK) Mi.3234DD |
| 600 PLN | |
6926 |
1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek siedmiu sztuk w tym dwa z numerami na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 40 PLN | |
6927 |
1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów, drukowane w postaci taśmy bieżącej o długości 1000 i szerokości 10 znaczków plus marginesy, następnie taśmę perforowano (znaczki w rolce połączone były krótszymi bokami), nadrywano wzdłuż linii perforacji i zwijano w zestawy 10 rolek 1000-znaczkowych, dla ułatwienia kontroli ilości sprzedanych znaczków co 5 posiadał na odwrocie numer; wskutek mechanicznego rozdzielania ząbkowanie pionowe ulegało często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu - tu oferowana parka pozioma z nierozerwanej wstęgi z numerami na odwrocie!!!, wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; czyste. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 200 PLN | |
6928 |
1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. - nakład z II.1994, z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku (Fi.-.-), brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098 MK3 Mi.3246 |
| 4 000 PLN | |
6929 |
1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, gwarancja Kapkowski. | Fi.3098FP Mi.3246PFä |
| 80 PLN | |
6930 |
| 225 PLN | |