Auction 96. Polish People's Republic 1952-1989

41293

Fi.810-1
Mi.954-5
40 PLN
41294

1956 rocznik znaczków czystych (Fi.249,30).

Fi.810-50
Mi.954-94
130 PLN
41295

1956 rocznik kopert FDC (Fi.288.-).

Fi.810-50
Mi.954-94
240 PLN
41296

1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 1060 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.810-1003
Mi.954-1147
640 PLN
41297

Fi.811
Mi.955
20 PLN
41298

1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 20 gr. na miejscowym liście z Poznania.

Fi.812
Mi.956
40 PLN
41299

1956 karnet - "XI ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA".

Fi.812-14
Mi.955-57
30 PLN
41300

Fi.813
Mi.957
25 PLN
41301

1956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 60 gr z błędem "kropka nad O w ZIMOWE" z poz.92, ząbkowanie liniowe ZL 11, na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.814 B1
Mi.957
60 PLN
41302

1956 statki polskie, serie z odmianami papieru.

Fi.815-9
Mi.959-63
60 PLN
41303

1956 FDC - "Turystyka".

Fi.822-25
Mi.966-69
20 PLN
41304

1956 Turystyka, pięknie cięty narożny znaczek za 1,15 zł. w bardzo ciemnym odcieniu (Fi.300.-), gwarancja Schmutz.

Fi.825 nz
Mi.969 U
360 PLN
41305

1956 wydanie prowizoryczne, serie z odmianami papieru i ząbkowań.

Fi.826-9
Mi.970-3
170 PLN
41306

1956 wydanie prowizoryczne, znaczki z usterkami nadruku.

Fi.827
20 PLN
41307

1956 wydanie prowizoryczne, miejscowy list z Warszawy opłacony znaczkiem z silnie przesuniętym nadrukiem.

Fi.827
30 PLN
41308

1956 Pomniki Warszawy, 1,55 zł pomnik księcia Józefa Poniatowskiego, frankatura pojedyncza - list polecony wysłany 10.-6.59 z urzędu WARSZAWA PAŁAC KULTURY i NAUKI do Gdańska, znaczek skasowany datownikiem z wyróżnikiem "b", stempelek polecenia, na odwrocie stempel odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.832
Mi.976
30 PLN
41309

Fi.833 MK
Mi.977
60 PLN
41310

1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek z podwójnym drukiem barwy czerwonej, dotychczas nie katalogowane, gwarancja Krawczyk.

Fi.834
Mi.878
1 200 PLN
41311

1956 Międzynarodowa Kampania Muzealna, serie z odmianami papieru.

Fi.837-9
Mi.990-2
60 PLN
41312

1956 FDC - "Międzynarodowa Kampania Muzealna".

Fi.837-39
Mi.990-92
20 PLN
41313

1956 50. rocznica śmierci dra Jana Dzierżona, makulaturowy znaczek z silnie przesuniętą perforacją, gwarancja Wiatrowski.

Fi.841MK
Mi.962
120 PLN
41314

Fi.842
Mi.983
30 PLN
41315

Fi.843
Mi.984
15 PLN
41316

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka.

Fi.843
Mi.984
20 PLN
41317

Fi.843
Mi.984
20 PLN
41318

Fi.843
Mi.984
20 PLN
41319

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z usterką "kropka w litrze G".

Fi.843
Mi.984
10 PLN
41320

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr. zagięty w połowie.

Fi.843 ark.
Mi.984
50 PLN
41321

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr.

Fi.843 ark.
Mi.984
80 PLN
41322

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, seria w karnecie ze stemplem pierwszego dnia obiegu.

Fi.843-8
Mi.984-9
10 PLN
41323

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, seria w karnecie okolicznościowym.

Fi.843-8
Mi.984-9
60 PLN
41324

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, serie z odmianami papierów.

Fi.843-9
Mi.984-9, 994
35 PLN
41325

1956 karnet - "XVI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MELBOURNE"; temat - OLIMPIADA.

Fi.843-48
Mi.984-89
50 PLN
41326

1956 FDC - "XVI Igrzyska Olimpijskie w Melbourne" - rozszerzony zestaw 6 ilustrowanych kopert.

Fi.843-49
Mi.984-89, 994
40 PLN
41327

Fi.843MK
40 PLN
41328

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 20 gr. złożony w połowie.

Fi.844 ark.
Mi.987
90 PLN
41329

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z usterką "kropka w piątym kółku olimpijskim".

Fi.845
Mi.986
10 PLN
41330

Fi.846
Mi.967
60 PLN
41331

Fi.846
Mi.967
60 PLN
41332

Fi.846
Mi.987
50 PLN