41293 |
1956 Światowe Mistrzostwa Świata Głuchych w Warszawie, seria z kompletem odmian ząbkowań. | Fi.810-1 Mi.954-5 |
| 40 PLN | |
41294 |
1956 rocznik znaczków czystych (Fi.249,30). | Fi.810-50 Mi.954-94 |
| 130 PLN | |
41295 |
1956 rocznik kopert FDC (Fi.288.-). | Fi.810-50 Mi.954-94 |
| 240 PLN | |
41296 |
1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 1060 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.810-1003 Mi.954-1147 |
| 640 PLN | |
41297 |
1956 "I INDYWIDUALNE SZACHOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA GŁUCHYCH ZAKOPANE 9-23-2-56" Zakopane 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 9.II w pierwszym dniu obiegu; temat - SZACHY. | Fi.811 Mi.955 |
| 20 PLN | |
41298 |
1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 20 gr. na miejscowym liście z Poznania. | Fi.812 Mi.956 |
| 40 PLN SOLD | |
41299 |
1956 karnet - "XI ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA". | Fi.812-14 Mi.955-57 |
| 30 PLN | |
41300 |
1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów. | Fi.813 Mi.957 |
| 25 PLN | |
41301 |
1956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 60 gr z błędem "kropka nad O w ZIMOWE" z poz.92, ząbkowanie liniowe ZL 11, na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.814 B1 Mi.957 |
| 60 PLN | |
41302 |
1956 statki polskie, serie z odmianami papieru. | Fi.815-9 Mi.959-63 |
| 60 PLN SOLD | |
41303 |
1956 FDC - "Turystyka". | Fi.822-25 Mi.966-69 |
| 20 PLN | |
41304 |
1956 Turystyka, pięknie cięty narożny znaczek za 1,15 zł. w bardzo ciemnym odcieniu (Fi.300.-), gwarancja Schmutz. | Fi.825 nz Mi.969 U |
| 360 PLN | |
41305 |
1956 wydanie prowizoryczne, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.826-9 Mi.970-3 |
| 170 PLN SOLD | |
41306 |
1956 wydanie prowizoryczne, znaczki z usterkami nadruku. | Fi.827 |
| 20 PLN | |
41307 |
1956 wydanie prowizoryczne, miejscowy list z Warszawy opłacony znaczkiem z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.827 |
| 30 PLN | |
41308 |
1956 Pomniki Warszawy, 1,55 zł pomnik księcia Józefa Poniatowskiego, frankatura pojedyncza - list polecony wysłany 10.-6.59 z urzędu WARSZAWA PAŁAC KULTURY i NAUKI do Gdańska, znaczek skasowany datownikiem z wyróżnikiem "b", stempelek polecenia, na odwrocie stempel odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.832 Mi.976 |
| 30 PLN | |
41309 |
1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów oraz przesunięciem ząbkowania poziomego - dodatkowy pasek w kolorze różowym na dole znaczka. | Fi.833 MK Mi.977 |
| 60 PLN | |
41310 |
1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek z podwójnym drukiem barwy czerwonej, dotychczas nie katalogowane, gwarancja Krawczyk. | Fi.834 Mi.878 |
| 1 200 PLN | |
41311 |
1956 Międzynarodowa Kampania Muzealna, serie z odmianami papieru. | Fi.837-9 Mi.990-2 |
| 60 PLN | |
41312 |
1956 FDC - "Międzynarodowa Kampania Muzealna". | Fi.837-39 Mi.990-92 |
| 20 PLN | |
41313 |
1956 50. rocznica śmierci dra Jana Dzierżona, makulaturowy znaczek z silnie przesuniętą perforacją, gwarancja Wiatrowski. | Fi.841MK Mi.962 |
| 120 PLN | |
41314 |
1956 50. rocznica śmierci dr Jana Dzierżona, parka z lekkim przesunięcie ząbkowania pionowego. | Fi.842 Mi.983 |
| 30 PLN | |
41315 |
| 15 PLN | |
41316 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.843 Mi.984 |
| 20 PLN | |
41317 |
| 20 PLN | |
41318 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z jasnym i ciemnym drukiem barwy szarej. | Fi.843 Mi.984 |
| 20 PLN | |
41319 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z usterką "kropka w litrze G". | Fi.843 Mi.984 |
| 10 PLN | |
41320 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr. zagięty w połowie. | Fi.843 ark. Mi.984 |
| 50 PLN | |
41321 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr. | Fi.843 ark. Mi.984 |
| 80 PLN | |
41322 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, seria w karnecie ze stemplem pierwszego dnia obiegu. | Fi.843-8 Mi.984-9 |
| 10 PLN SOLD | |
41323 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, seria w karnecie okolicznościowym. | Fi.843-8 Mi.984-9 |
| 60 PLN | |
41324 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, serie z odmianami papierów. | Fi.843-9 Mi.984-9, 994 |
| 35 PLN | |
41325 |
| 50 PLN | |
41326 |
| 40 PLN | |
41327 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesuniętym drukiem środka znaczka wchodzącego na druk jego obramowania. | Fi.843MK |
| 40 PLN | |
41328 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 20 gr. złożony w połowie. | Fi.844 ark. Mi.987 |
| 90 PLN SOLD | |
41329 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z usterką "kropka w piątym kółku olimpijskim". | Fi.845 Mi.986 |
| 10 PLN | |
41330 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem środka (stalorytu) w prawą stronę, ręka poza ramką. | Fi.846 Mi.967 |
| 60 PLN | |
41331 |
| 60 PLN | |
41332 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.846 Mi.987 |
| 50 PLN | |