The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 95. Pope John Paul II

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
34560

1978 wybór Karola Wojtyły na papieża, koperta z pamiątkową nalepką ostemplowana 11.NOV w Londynie datownikiem okolicznościowym upamiętniającym wystawę filatelistyczną z okazji 20-lecia Związku Filatelistów Polskich w Wielkiej Brytanii.


50 PLN
34561

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
34562

1979-87 zestaw czterech kopert FDC i dziewięciu całostek z okazji wizyt Jana Pawła II w Polsce, w tym srebrny blok 62.

Fi.bl.62b, bl.89, Cp950-8
40 PLN
34563

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
34564

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
800 PLN
34565

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
34566

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
34567

1980 wybór na papieża kardynała Wojtyłę, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
34568

1981 Watykan, 50 lecie Radia Watykan.


Mi.778-82 
10 PLN
34569

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
34570

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kostaryce, seria czysta.


Mi.1193-95
50 PLN
34571

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Nikaragui, seria czysta.


Mi.2371-74
20 PLN
34572

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii (10-13.IX), zestaw 5 dekoracyjnych całości skasowanych stemplami okolicznościowymi.


60 PLN
SOLD
34573

1983 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
34574

1984 Kanada, wizyta Jana Pawła II.


Mi.925-26 
10 PLN
34575

1984 Boliwia, Boże Narodzenie.


Mi.1389-91 
30 PLN
34576

1984 wizyta papieża Jana Pawła II na Nowej Gwinei.


30 PLN
34577

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Peru, znaczek czysty.


Mi.1292
10 PLN
34578

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein.


Mi.Bl.12
25 PLN
34579

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kolumbii, znaczki i blok, czyste.

Fi.1668, 1674-75, Bl.39
40 PLN
34580

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
34581

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
34582

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

Fi.Cp950-58
40 PLN
34583

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
200 PLN
34584

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Argentynie, seria i blok, czyste.


Mi.1856-57, Bl.34
30 PLN
34585

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.


Mi.952-6
15 PLN
34586

1988 wizyta papieża Jana Pawła II w Brazylii (30.VI-12.VII), zestaw 7 dekoracyjnych całości skasowanych stemplami okolicznościowymi.


120 PLN
34587

1988 "Philapol 88" - okolicznościowa ukośna perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Polskiej Federacji Filatelistycznej w Wielkiej Brytanii przy okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej pod hasłem "Dziesięciolecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1978-1988" w galerii P.O.S.K. w Londynie w dniach 15-16 października 1988; perforację wykonano na 22 znaczkach o nominałach od 1p do £5, w tym po 15 sztuk na znaczkach: £1,60, £2 i £5 - może zatem istnieć co najwyżej 15 pełnych kompletów znaczków; 116 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W PARKACH; doskonały stan zachowania.


16 000 PLN
34588

1990 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
34589

1994 Belgia, wizyta Jana Pawła II


Mi.2609-10
10 PLN
34590

1995 Słowacja, wizyta Jana Pawła II.


Mi.229 
5 PLN
34591

1995 Sri Lanka, wizyta Jana Pawła II


Mi.1076 
10 PLN
34592

1995 wizyta Jana Pawła II w Filipinach, seria okolicznościowa poczty Filipin.


15 PLN
34593

1998 Dominikana, 20 lecie pontyfikatu Jana Pawła II.


Mi.1898-99 
20 PLN
34594

2000 Watykan, 80 rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II - wydanie wspólne z Pocztą Polską, czyste.


Mi.1338-40
20 PLN
34595

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie wspólne z pocztą Watykanu, samoprzylepny znaczek na srebrnej folii, czysty w specjalnym etui.

Fi.3867
Mi.4017 
20 PLN
34596

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Polskiej, komplet 6 kopert FDC.

Fi.3867-92
Mi.4017-42
120 PLN
34597

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Watykanu wspólnie z Pocztą Polską, arkusik czysty.


Mi.1429-53
100 PLN
34598

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

Fi.bl.150-51
Mi.Klb.4109-16 
50 PLN
34599

2006 Jan Paweł II w medalierstwie, karta beznominałowa nr.21 z ilustracją medalu autorstwa prof.Józefa Stasińskiego.


10 PLN