Auction 93. Other

17414

Najnowsza edycja (38. nakład) wzornika kolorów do katalogu Michel, 61 stron. 1056 odcieni. Stan: nowy, cena katalogowa 89 Euro.

230 PLN
17415

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

60 PLN
17416

1947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron.

15 PLN
17417

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
40 PLN
17418

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony.

80 PLN
17419

2016 katalog Michel tom Europa wschodnia, w tym Polska, Rosja, Ukraina itd., 1150 str., twarda oprawa, kolorowa edycja.

170 PLN