The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 92. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8524

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
8525

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
8526

1914 widokówka Łętownia Lętownia ad Jordanów), z obiegu.


60 PLN
8527

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
8528

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


30 PLN
8529

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
8530

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
8531

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
8532

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
8533

1915 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego.


50 PLN
8534

1915 widokówka z Kahlberg - Krynicy Morskiej z widokiem promenady od strony Zalewu Wiślanego.


90 PLN
8535

1915 widokówka ze Słupcy z obiegu pocztowego.


90 PLN
8536

1916 kartka z Poznania z widokiem z mostu teatralnego.


40 PLN
8537

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


40 PLN
8538

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
8539

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
8540

1916 widokówka z Warszawy z obiegu pocztowego z widokiem Dworca Wiedeńskiego.


120 PLN
8541

1916 widokówka z Warszawy.


25 PLN
8542

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
8543

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN
8544

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
8545

1917 widokówka Wilno, Zaułek Bernardyński, czysta.


30 PLN
8546

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
8547

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN
8548

1917 widokówka Grodno, Stary Zamek, czysta.


35 PLN
8549

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.


20 PLN
8550

1917 widokówka z Pińska (Kresy - miejsce urodzenia Ryszarda Kapuścińskiego) z obiegu pocztowego Kreuz ( Krzyż Wlkp.) Ostbahn - niemiecka kolej wschodnia.


130 PLN
8551

1917 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego. Obieg Dramburg Drawsko Pom.


70 PLN
8552

1917 widokówka ze Lwowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


15 PLN
8553

1917 widokówka z Rzeszowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


25 PLN
8554

1918 widokówka Stryj, z obiegu.


20 PLN
8555

1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta.


40 PLN
8556

1919 widokówka Dąbrowa, ulica Francuska, czysta (z zeszyciku).


40 PLN
8557

1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie).


70 PLN
8558

1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania.


60 PLN
8559

1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta.


100 PLN
8560

1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta.


40 PLN
8561

1920 około, widokówka Inowrocław (Hohensalza Friedrichsplatz), czysta.


40 PLN
8562

1920 widokówka z Gdańska.


20 PLN
8563

1920 około, widokówka fabryki Francka w Skawinie.


30 PLN