The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 92. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6774

1984 Inauguracja XVIII Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku, koperta z kasownikiem okolicznościowym (Witold Małcużyński).

Fi.2566
Mi.2714 
10 PLN
6775

1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125(81); Fi.55,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
60 PLN
6776

1984 kompletny rocznik.

Fi.2751-2811, bl.124-5
Mi.2899-2959, Bl.94-95
50 PLN
6777

1984 wystawa filatelistyczna Hiszpania 84, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 8".

Fi.2764B1
Mi.2912
10 PLN
6778

1984 "BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA PRL - RFN", znaczek na dekoracyjnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 14.11 w Poznaniu; koperta maksimum.

Fi.2772
Mi.2920 
20 PLN
6779

1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

Fi.2777
Mi.2925
30 PLN
SOLD
6780

1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, parka znaczków z przesuniętą perforacją. Interesujące do zbiorów Powstania Warszawskiego, gdzie w wydaniach powojennych brakuje ciekawych walorów.

Fi.2782
Mi.2930 
300 PLN
6781

1984 Chronione zwierzęta futerkowe, 4 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.1,6,11,16,21,26,31,36,41,46 "pionowe kreski od zadu do ogona"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
6782

1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, "podwójna linia uda", gwarancja i opis Walocha.

Fi.bl.124
Mi.Bl.94
25 PLN
6783

1984 blok podziemnej poczty Solidarności.


25 PLN
6784

1984 znaczek podziemnej poczty Solidarności.


15 PLN
6785

1984 znaczki podziemnej poczty Solidarności.


30 PLN
6786

1984 wydawnictwa podziemnej poczty Solidarności.


35 PLN
6787

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6788

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6789

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6790

1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6791

1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6792

1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


10 PLN
6793

1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


25 PLN
6794

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej.


35 PLN
6795

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


20 PLN
6796

1984 ulotka podziemnej Solidarności.


15 PLN
6797

1984 ulotka podziemnej Solidarności.


15 PLN
6798

1984 wydawnictwo poczty Solidarności Walczącej.


25 PLN
6799

1984 znaczek poczty polowej Solidarności Małopolska.


45 PLN
6800

1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności.


20 PLN
6801

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
230 PLN
6802

1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.58,90).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
6803

1985 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z lekko zdwojonym drukiem i przesuniętą perforacją.

Fi.2812MK
Mi.2960
20 PLN
6804

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
6805

1985 40. rocznica Marynarki Wojennej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2837 ark.
Mi.2985
60 PLN
6806

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8 ark.
Mi.2993-96
80 PLN
6807

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
40 PLN
6808

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


15 PLN
6809

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


25 PLN
6810

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


25 PLN
6811

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6812

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
6813

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN