Auction 92. Polish People's Republic 1952-1989

6414

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
6415

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany ze znacznie przesuniętym rysunkiem i perforacją, tylko numer położony prawidłowo, dodatkowo sygnatura "F.WINIARSKI PWPW" na znaczkach za 2,50 zł. znacznie obniżona, gwarancja.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
250 PLN
6416

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 3 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN
6417

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 3 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
200 PLN
6418

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 3 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 3 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
150 PLN
6419

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
100 PLN
6420

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
6421

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
6422

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
70 PLN
6423

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
180 PLN
6424

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
6425

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
6426

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN
6427

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
150 PLN
6428

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej".

Fi.bl.42 MK2 (31)
Mi.Bl.34
240 PLN
6429

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
6430

30 PLN
6431

Fi.1412 B1
Mi.1561
60 PLN
6432

1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
6433

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
55 PLN
6434

1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.8 "krótszy pazur", gwarancja.

Fi.1424 B1
Mi.1573
30 PLN
6435

Fi.1424 B1
Mi.1573
30 PLN
6436

1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur".

Fi.1424B1
Mi.1573
20 PLN
6437

1965 20. rocznica wyzwolenia Ziem Zachodnich i Północnych, pasek 6 znaczków z górnym marginesem z nazwą emisji, czyste.

Fi.1434
Mi.1583
30 PLN
6438

1965 100-lecie UIT, usterka na lewym znaczku "kropka przy S".

Fi.1435
Mi.1584
15 PLN
6439

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1439 ark.
Mi.1588
30 PLN
6440

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589I
50 PLN
6441

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z klasycznym błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" (Mi.25 euro), czysty, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589I
50 PLN
6442

1965 Mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 50 gr, prawy górny z błędem na poz.2 w 4 sektorze "dwie kreski "wiosła"", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1440 B4
Mi.1589
60 PLN
6443

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA".

Fi.1440B1
Mi.1589
30 PLN
6444

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA".

Fi.1440B1
Mi.1589
25 PLN
6445

1965 Mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 4 zł, lewy dolny z błędem na poz.9 "zielona kreska przechodząca przez litery SK w POLSKA", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1441 B1
Mi.1592
60 PLN
6446

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 1,35 zł., lewy górny z błędem "kropka przy prawym maszcie", gwarancja Falkowski.

Fi.1442 B
Mi.1591
40 PLN
6447

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek za 4 zł. z błędem "kropka u podstawy L", gwarancja Krawczyk.

Fi.1443 B
Mi.1592
30 PLN
6448

Fi.1447
Mi.1596
270 PLN
6449

1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką.

Fi.1447
Mi.1596
35 PLN
6450

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna cześć arkusza z parką rozdzieloną przywieszką (Fischer 450,- zł).

Fi.1447
Mi.1596Zf
300 PLN
6451

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania (Fi.120.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
80 PLN
6452

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkiem z długą przywieszką, rzadko spotykane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
150 PLN
6453

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
380 PLN