The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 92. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6374

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I 
320 PLN
6375

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), dodatkowo z błędem numeratora "uszkodzona gwiazdka", gwarancja i opis odmiany.

Fi.bl.40Ix B (29)
Mi.Bl.31I 
400 PLN
6376

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, komplet arkusików nalepek wystawowych ciętych, ząbkowanych i numerowany na odwrocie czarnodruk "079", niecodzienny zestaw w bardzo dobrym stanie zachowania.


300 PLN
6377

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, zestaw dwóch listów z dodatkowymi nalepkami wystawowymi ciętą i ząbkowaną, dekoracyjne walory w bardzo dobrym stanie zachowania.


50 PLN
6378

1963 list wojskowy z jednostki wojskowej pod Siemirowicami do Wrocławia.


25 PLN
6379

1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
6380

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
170 PLN
6381

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
400 PLN
6382

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
6383

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
6384

1964 olimpiada w Insbrucku, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny z rzadkim błędem na poz.16 "numer startowy w połowie plastronu" , gwarancja.

Fi.1311 B1
Mi.1459 
40 PLN
6385

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, narożny czworoblok znaczka za 1 zł bez druku barwy ciemnozielonej - brak nominału i dłoni skoczka narciarskiego.

Fi.1313MK
Mi.1461
1 600 PLN
6386

1964 Igrzyska olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
6387

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, marginesowa parka najdroższych w serii znaczków za 6,50 zł., prawy z błędem poz.6 "biała kropka na policzku łyżwiarki", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B
Mi.1464 
40 PLN
6388

1964 Statki żaglowe (II), znaczek za 2,50 zł z przesuniętą perforacją, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1322
Mi.1469
40 PLN
6389

1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem "krótszy wąs kota", gwarancja.

Fi.1328 B2
Mi.1476 
40 PLN
6390

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
6391

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria stemplowana okolicznościowym kasownikiem.

Fi.1337-41
10 PLN
6392

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ.

Fi.1337B1
Mi.1485
60 PLN
6393

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
6394

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
6395

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
250 PLN
6396

1964 20-lecie PRL, cztery arkusze czyste 30-znaczkowe (Fi.1355-58) i 30-bloki z arkuszy 50-znaczkowych (Fi.1359-64); rzadko spotykany zestaw, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1355-64
Mi.1503-12
1 500 PLN
6397

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
6398

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
6399

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
6400

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365B5
Mi.1513
15 PLN
6401

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
6402

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
6403

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku.

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
6404

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
6405

1964 100. rocznica pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny.

Fi.1381 ark.
Mi.1529
60 PLN
6406

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN
6407

1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa.

Fi.1397 ark.
Mi.1546
250 PLN
6408

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
6409

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
6410

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
55 PLN
6411

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
6412

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
6413

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany okolicznościowo, rzadszy jak na kopercie FDC.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
120 PLN