Auction 91. Overprint editions 1918-1919

35306

Fi.34
Mi.33
120 PLN
35307

Fi.34
Mi.33
180 PLN
35308

Fi.34
Mi.33
200 PLN
35309

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z niekatalogowanym błędem w postaci "urwanej nogi litery P w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33
250 PLN
35310

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.34
Mi.33
200 PLN
35311

Fi.34 B3
Mi.33
700 PLN
35312

Fi.34B1
Mi.33
700 PLN
35313

1919 wydanie krakowskie - BOCHNIA, czytelnie skasowany w Bochni znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterkami na poz. 46 "uszkodzone obie litery P", gwarancja i opis Mikstein.

Fi.35
Mi.33
360 PLN
35314

Fi.35
Mi.34
180 PLN
35315

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.5 "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski.

Fi.35 B1
Mi.34
300 PLN
35316

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, unieważniony rzadszym kasownikiem KROSNO, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.36
Mi.35
600 PLN
35317

Fi.36
Mi.35
2 600 PLN
35318

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.36
Mi.35
700 PLN
35319

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
35320

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.72 "uszkodzone litery A A" (Fi.8000.-), czytelnie skasowany datownikiem KRAKÓW 10 na wycinku, gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.37II B14
Mi.36
8 000 PLN
35321

1919 wydanie krakowskie, ładnie kasowany na wycinku znaczek za 25/80 hal., gwarancja Mistein.

Fi.38
Mi.48
40 PLN
35322

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
35323

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
35324

Fi.38
Mi.48
25 PLN
35325

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
35326

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
35327

Fi.38 B
Mi.48
200 PLN
35328

Fi.38 B
Mi.48
1 200 PLN
35329

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym na wycinku koperty z Cieszyna, gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.38 No
Mi.48
900 PLN
35330

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym na kopercie listu wysłanego 25.1 z Cieszyna do Trzyńca; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na prawidłowo opłaconych przesyłkach, a zwłaszcza listach, są niezwykle rzadko spotykane (zwyły znaczek za 25/80 hal. użyty w Cieszynie Fi.3000.-); dobry stan zachowania (koperta pionowo zgięta); gwarancja Falkowski.

Fi.38 No
Mi.48
4 500 PLN
35331

Fi.38No
Mi.48K
360 PLN
35332

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z zaawansowaną usterką na poz. 24 "pęknięte poprzeczka litery T i litera K", gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.39
Mi.37
2 000 PLN
35333

Fi.40
Mi.38
90 PLN
35334

Fi.40
Mi.38
140 PLN
35335

Fi.40
Mi.38
130 PLN
35336

Fi.40
Mi.38
120 PLN
35337

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Ryblewski.

Fi.40
Mi.38
320 PLN
35338

Fi.40, 75B
Mi.38, 79
240 PLN
35339

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
35340

Fi.40No
Mi.38K
4 500 PLN
35341

Fi.40No
Mi.38K
1 800 PLN
35342

Fi.41
Mi.39
80 PLN
35343

Fi.41
Mi.39
70 PLN
35344

Fi.41
Mi.39
40 PLN
35345

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.3 na wycinku, słabszy prawy dolny narożnik, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41
Mi.39
30 PLN