Auction 90. Pope John Paul II

33476

1986 komplet trzech kopert FDC wydania przedstawiającego wizyty zagraniczne papieża Jana Pawła II poczty watykańskiej.

30 PLN
33477

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
33478

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce,

Fi.2951-2, bl.133
30 PLN
33479

1987 komplet czystych całostek z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Polsce.

Fi.Cp950-58
30 PLN
33480

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
33481

Fi.Cp950-58
40 PLN
33482

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
220 PLN
33483

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Argentynie, seria i blok, czyste.

Mi.1856-57, Bl.34
30 PLN
33484

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie.

10 PLN
33485

1987 koperta okolicznościowa z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Polsce, wirnik "WIELKIEGO RODAKA WITA POLSKA CZYSTA TRZEŹWA PRACOWITA i GOSPODARNA".

15 PLN
33486

1988 wizyta papieża Jana Pawła II w Brazylii (30.VI-12.VII), zestaw 7 dekoracyjnych całości skasowanych stemplami okolicznościowymi.

120 PLN
33487

1988 seria poczty Botswany z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

15 PLN
33488

1988 znaczek poczty Boliwii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

5 PLN
33489

1988 "Philapol 88" - okolicznościowa ukośna perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Polskiej Federacji Filatelistycznej w Wielkiej Brytanii przy okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej pod hasłem "Dziesięciolecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1978-1988" w galerii P.O.S.K. w Londynie w dniach 15-16 października 1988; perforację wykonano na 22 znaczkach o nominałach od 1p do £5, w tym po 15 sztuk na znaczkach: £1,60, £2 i £5 - może zatem istnieć co najwyżej 15 pełnych kompletów znaczków; 116 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W PARKACH; doskonały stan zachowania.

16 000 PLN
33490

1990 70. urodziny papieża Jana Pawła II.

10 PLN
33491

1990 blok poczty Tanzanii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

15 PLN
33492

1990 seria poczty Tanzanii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

15 PLN
33493

1991 blok poczty Węgier z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

15 PLN
33494

1991 blok poczty Mali z okazji wizyty papieża Jana Pawła II na Kubie i w Nigerii.

20 PLN
33495

1991 seria znaczków poczty Brazylii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

10 PLN
33496

1992 blok i znaczek poczty Gwinei z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

20 PLN
33497

1992 seria poczty Hondurasu z okazji wizyty głowy państwa w Watykanie i Włoszech.

10 PLN
33498

1993 blok poczty Nigerii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Afryce.

20 PLN
33499

1993 seria poczty Ugandy z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

20 PLN
33500

1993 znaczek poczty Litwy z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

10 PLN
33501

1993 seria znaczków poczty Litwy z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

15 PLN
33502

1993 wystawa filatelistyczna w Bradford, koperta okolicznościowa poczty brytyjskiej.

25 PLN
33503

1994 Belgia, wizyta Jana Pawła II

Mi.2609-10
10 PLN
33504

1995 Słowacja, wizyta Jana Pawła II.

Mi.229
5 PLN
33505

1995 Sri Lanka, wizyta Jana Pawła II

Mi.1076
10 PLN
33506

1995 koperty okolicznościowe poczty watykańskiej upamiętniające wizyty pielgrzymki papieża Jana Pawła II w ozdobnym wkładniku.

30 PLN
33507

1995 blok poczty Filipin z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

15 PLN
33508

1995 znaczki poczty miejskiej w Zaanstad z okazji 10. rocznicy wizyty Jana Pawła II.

35 PLN
33509

1996 wizyta papieża Jana Pawła II w Saint Lucia.

20 PLN
33510

1996 znaczek poczty Nikaragui z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

5 PLN
33511

1997 kartki ze stemplem okolicznościowym Rady Konferencji Biskupów Europy w Częstochowie.

20 PLN
33512

1997 trzy kartki okolicznościowe wydania Poczty Polskiej z okazji 84. urodzin papieża Jana Pawła II, kartki wycofano z obiegu ze względu na błędny kolor flagi polskiej.

45 PLN
33513

1997 znaczek poczty Brazylii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II.

5 PLN
33514

1998 Dominikana, 20 lecie pontyfikatu Jana Pawła II.

Mi.1898-99
20 PLN
33515

1998 wizyta papieża Jana Pawła II na Kubie.

20 PLN