The new auction will start soon

Auction 90. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
31963

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
31964

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.2951-2
Mi.3099-100 
20 PLN
31965

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
50 PLN
31966

1987 sportowe sukcesy Polaków, parka z silnie z przesuniętą perforacją poziomą.

Fi.2971MK
Mi.3119
175 PLN
31967

1987 światowy dzień poczty, marginesowy znaczek 15 zł. z wzajemnym przesunięciem walców konturującego i tonującego, co daje efekt podwójnego druku barw zielonkawooliwkowej i jasnofioletowej, gwarancja.

Fi.2975 MK
Mi.3123
400 PLN
31968

1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami z lewej i prawej strony.

Fi.2983
Mi.3131
20 PLN
31969

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
31970

1987 Bolesław Chrobry, znaczek z mocno przesuniętym drukiem barwy stalowo-niebieskiej (obramowania rysunku). Unikalny narożny egzemplarz - możliwe że istniał wyłącznie jeden arkusz drukarski (3x35szt.), sprzedany w abonamencie w Poznaniu.

Fi.2983
Mi.3131 
300 PLN
31971

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok.

Fi.bl.131
Mi.Bl.102
110 PLN
31972

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. W. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok ze stemplem okolicznościowym z datą 8.06.1987.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
250 PLN
31973

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
130 PLN
31974

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
31975

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
31976

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
110 PLN
31977

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
31978

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie listu poleconego skasowany okolicznościowo 08.06 w Warszawie (Fi.400.-).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
320 PLN
31979

1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jednej z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
800 PLN
31980

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty (Fi.180.-).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
120 PLN
31981

1988 "70 LAT POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ", ilustrowana, dekoracyjna karta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 28.XI w Gdyni; na stemplu sylwetka torpedowca ORP "Mazur".

Fi.2837, 2839
Mi.2985, 2987 
15 PLN
31982

1988 rocznik kopert FDC (bez bl.136(93); Fi.53.-).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
40 PLN
31983

1988 rocznik znaczków czystych (Fi.123,40).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
90 PLN
31984

1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 217 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2986-3104
Mi.3134-3252
170 PLN
31985

1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.3016 ark.
Mi.3163
90 PLN
31986

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "WYSTAWA FILATELISTYCZNA ODRODZENIE KIELCE 1988.11.11".

Fi.3016a
Mi.3163
20 PLN
31987

1988 Światowy Dzień Poczty i 60. rocznica utworzenia P.P. "POLSKA POCZTA TELEGRAF I TELEFON", komplet znaczków w układzie: przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste.

Fi.3016b
Mi.3163
15 PLN
SOLD
31988

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-).

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
55 PLN
31989

1988 statki pożarnicze, cztery arkusze sprzedażne (niepełna seria).

Fi.3038-41 ark.
Mi.3186-9
50 PLN
31990

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.136 (bl.93)
Mi.Bl.107
35 PLN
31991

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
31992

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
31993

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107 
70 PLN
31994

1988 SOLIDARNOŚĆ - "Jaruzel musi odejść" Poczta Uśmiechu, zielony znaczek za 270 zł "człowiek z żelazem" w formie bloczka.


30 PLN
31995

1988 SOLIDARNOŚĆ - "Medal za wytrwałość w pracy o ideały Solidarności" Poczta ROiP (Ruch Odwaga i Prawda) i ZNOW (Związkowa Niezależna Oficyna Wydawnicza), narożnikowa parka znaczków za 100 zł przedstawiających awers i rewers medalu.


40 PLN
31996

1988 SOLIDARNOŚĆ - "50 Lat Walki o Niepodległość" (3) Poczta Konfederacji Polski Niepodległej, znaczek za 50 zł "1940-1942 Związek Walki Zbrojnej".


20 PLN
31997

1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności.


50 PLN
31998

1988 seria poczty podziemnej Solidarności.


20 PLN
31999

1988 znaczek poczty Solidarności z Nowej Huty.


15 PLN
32000

1989 rocznik kopert FDC (bez bl.137I(94I), 137II(94II), 138A(95A), 138B(95B); Fi.65,30).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN
32001

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
65 PLN
32002

1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.70.-).

Fi.3046
Mi.3194
30 PLN