Auction 89. Pope John Paul II

24764

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Botswanie, seria czysta.

Mi.439-42
20 PLN
24765

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho, seria i blok czyste.

Mi.707-10, Bl.51
40 PLN
24766

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Boliwii, seria czysta.

Mi.1065A-81
55 PLN
24767

1988 "Philapol 88" okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie z okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej "X-lecie Pontyfikatu J.Św. Jana Pawła II 1978-1988" w dniach 15-16 października 1988 w galerii P.O.S.K. w Londynie; dla odróżnienia od poprzednich (em.29 i em.48) inicjały umieszczono w kierunku od lewej górnej do prawej dolnej strony znaczka; komplet 3 pamiątkowych kart ze znaczkami za 19p (przeperforowano 1040 szt.) skasowanych stemplami okolicznościowymi; 48 emisja papieska (wg katalogu ks.W.Chrostowskiego); doskonały stan zachowania.

200 PLN
24768

1989 stempel okolicznościowy poczty watykańskiej z okazji wizyty Jana Pawła II w Indonezji, Korei Południowej i Mauritiusie.

45 PLN
24769

1990 70. urodziny papieża Jana Pawła II.

10 PLN
24770

1991 VI Światowy Dzień Młodzieży z Ojcem Świętym.

20 PLN
24771

1996 wizyta papieża Jana Pawła II w Saint Lucia.

20 PLN
24772

1997 trzy kartki okolicznościowe wydania Poczty Polskiej z okazji 84. urodzin papieża Jana Pawła II, kartki wycofano z obiegu ze względu na błędny kolor flagi polskiej.

45 PLN
24773

1998 wizyta papieża Jana Pawła II na Kubie.

20 PLN
24774

1998- zestaw 43 sztuk różnych kart okolicznościowych związanych z pontyfikatem papieża Jana Pawła II.

200 PLN
24775

1999 kartki okolicznościowe z Starego Sącza z okazji VI wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce.

40 PLN
24776

1999 dwie karty okolicznościowe z wizyty Jana Pawła II w Starym Sączu.

15 PLN
24777

2000 wizyta papieża Jana Pawła II w Ziemi Świętej.

20 PLN
24778

2002 koperta pierwszego dnia obiegu poczty Watykanu.

20 PLN
24779

2002-6 zestaw 23 sztuk polskich widokówek okolicznościowych upamiętniających wydarzenia upamiętniające papieża Jana Pawła II.

45 PLN
24780

2002 24. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, zestaw 6 kart okolicznościowych Poczty Polskiej z Wadowic.

35 PLN
24781

2003 25 rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie wspólne z pocztą Watykanu, samoprzylepny znaczek na srebrnej folii, czysty w specjalnym etui.

Fi.3867
Mi.4017
20 PLN
24782

2003 25 rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Polskiej, komplet 6 kopert FDC.

Fi.3867-92
Mi.4017-42
120 PLN
24783

2003 25 rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Watykanu wspólnie z Pocztą Polską, arkusik czysty.

Mi.1429-53
100 PLN
24784

2003 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II, koperta FDC wydania okolicznościowego poczty watykańskiej w karnecie.

30 PLN
24785

2003 25-lecie pontyfikatu papieża Jana Pawła II, kartka okolicznościowa z Niegowić, nalepka będąca biletem wstępu na wystawę.

15 PLN
24786

2003 komplet kopert okolicznościowych z okazji 25-lecia pontyfikatu Jana Pawła II z Niegowicia.

40 PLN
24787

2003-6 zestaw 23 widokówek o tematyce papieskiej.

45 PLN
24788

15 PLN
24789

15 PLN
24790

15 PLN
24791

2003-8 zestaw 42 sztuk polskich kartek okolicznościowych upamiętniających wydarzenia upamiętniające papieża Jana Pawła II, wiele o bardzo małych nakładach.

320 PLN
24792

Fi.bl.150-51
Mi.Klb.4109-16
50 PLN
24793

2004 kartki okolicznościowe Poczty Polskiej w różnych odmianach kolorów.

12 PLN
24794

2005 kartki okolicznościowe Poczty Polskiej w różnych odmianach kolorów.

12 PLN
24795

2006 komplet 8 kartek okolicznościowych z okazji 1. rocznicy śmierci Jana Pawła II.

25 PLN
24796

2006 1. rocznica śmierci papieża Jana Pawła II, zestaw 10 kart okolicznościowych.

70 PLN
24797

2006 1. rocznica śmierci papieża Jana Pawła II + Dni Papieskie, zestaw 10 kart okolicznościowych.

80 PLN
24798

2007 kartki okolicznościowe z Niegowici z okazji zakończenia diecezjalnego etapu kanonizacji papieża Jana Pawła II.

25 PLN
24799

2007 karta okolicznościowa Poczty Polskiej z okazji 10. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Zakopanem, na górze kartka właściwa, poniżej karty z próbnymi odbitkami kolorów.

30 PLN
24800

2007 karta okolicznościowa Poczty Polskiej z okazji Dnia Papieskiego, na górze kartka właściwa, poniżej karty z próbnymi odbitkami kolorów.

30 PLN
24801

2008 kartki okolicznościowe rajdu szlakiem papieskim Niegowić - Łapanów.

40 PLN
24802

2008 rajd szlakiem papieskim Niegowić - Łopanów, komplet czterech kartek okolicznościowych.

30 PLN
24803

2008 karty okolicznościowe z papieżem Janem Pawłem II.

25 PLN