Pope John Paul II
24724

100 PLN
24725

1974 koperta pierwszego dnia obiegu poczty watykańskiej zaadresowana do kardynała Karola Wojtyły.

50 PLN
24726

1978 zdjęcie Jana Pawła II z Prymasem Wyszyńskim i kardynałem Macharskim.

20 PLN
24727
Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6

50 PLN
24728
Fi.bl.62b, bl.89, Cp950-8

50 PLN
24729
Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76

50 PLN
24730

Mi.736-8

1979 seria poczty watykańskiej w parkach.

20 PLN
24731

1979 koperta okolicznościowa wizyty Jana Pawła II w Meksyku.

20 PLN
24732

1979 wizyta papieża Jana Pawła II w Turcji (28-30.11), komplet 3 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.

60 PLN
24733

Mi.165-68

1980 wizyta papieża Jana Pawła II w Kenii, seria znaczków na kopercie FDC, dodatkowo broszurka zawierająca informacje o emisji, życiorys papieża i historię kościoła katolickiego w Kenii.

40 PLN
24734

Mi.782-83

1 200 PLN
24735

1980 kartka okolicznościowa z okazji 35. rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Myślenickiej.

15 PLN
24736

40 PLN
24737

Mi.1398-401, Bl.15

120 PLN
24738

20 PLN
24739

Mi.1625-27

1982 wizyta Papieża Jana Pawła II w Gwinei Równikowej, seria czysta.

25 PLN
24740

Mi.1545-47

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Panamie, seria czysta.

10 PLN
24741

1983 pielgrzymka Jana Pawła II do Lourdes.

20 PLN
24742

1983 święto Bożego Narodzenia.

30 PLN
24743

1983 arkusik znaczka z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Liechtensteinie.

20 PLN
24744

1983 wizyta Jana Pawła II we Wrocławiu.

15 PLN
24745

15 PLN
24746

1983 5-th Anniversary of Pontificate H.H.John Paul II 1978-1983, 5-lecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1973-1985 - okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II (48 emisja papieska), wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie, dla odróżnienia od poprzedniej (em.29 - por. aukcja LXXXIX lot 16338) inicjały mają kształt półokrągły; perforację wykonano na 32 znaczkach o nominałach od ½p do 5£; według katalogu ks.W.Chrostowskiego istnieje tylko 26 pełnych kompletów znaczków - tyle bowiem przeperforowano znaczków o najwyższych nominałach 2£ i 5£ - UNIKALNE W CZWOROBLOKACH - to praktycznie 15% całego nakładu; doskonały stan zachowania.

16 000 PLN
24747

Mi.1439-42

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.

20 PLN
24748

1984 papieska msza święta "Manifesto dello Sport" na stadionie olimpijskim w Rzymie.

25 PLN
24749

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Tajlandii.

30 PLN
24750

1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria.

10 PLN
24751

1984 seria wydania poczty Watykanu w okolicznościowym karnecie.

25 PLN
24752

Mi.343-46, Bl.25

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kenii, seria i blok, czyste.

60 PLN
24753

1985 koperta okolicznościowa poczty watykańskiej.

15 PLN
24754

Mi.844-46

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na St.Lucia, seria i blok czyste.

25 PLN
24755
Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100

50 PLN
24756
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

40 PLN
24757
Fi.Cp950-58

40 PLN
24758
Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102

220 PLN
24759

Mi.1173-76, Bl.4

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Chile, seria i blok, czyste.

40 PLN
24760

1987 wizyta Jana Pawła II w Niemczech, karnet okolicznościowy.

25 PLN
24761

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie.

10 PLN
24762

1987 Rada Konferencji Biskupów Europejskich w Częstochowie.

15 PLN
24763

1987 wystawa filatelistyczna w Łodzi z okazji wizyty Jana Pawła II w Polsce.

20 PLN