The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 89. Pope John Paul II

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24724

1970 około, fotografia (80x130mm) przedstawiająca prymasa Stefana Wyszyńskiego przed wejściem do katedry św.Jana w Warszawie, z prawej strony (na pierwszym planie) widoczny Karol Wojtyła - św.Jan Paweł II.


100 PLN
24725

1974 koperta pierwszego dnia obiegu poczty watykańskiej zaadresowana do kardynała Karola Wojtyły.


50 PLN
24726

1978 zdjęcie Jana Pawła II z Prymasem Wyszyńskim i kardynałem Macharskim.


20 PLN
24727

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
24728

1979-87 zestaw czterech kopert FDC i dziewięciu całostek z okazji wizyt Jana Pawła II w Polsce, w tym srebrny blok 62.

Fi.bl.62b, bl.89, Cp950-8
50 PLN
24729

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
24730

1979 seria poczty watykańskiej w parkach.


Mi.736-8
20 PLN
SOLD
24731

1979 koperta okolicznościowa wizyty Jana Pawła II w Meksyku.


20 PLN
24732

1979 wizyta papieża Jana Pawła II w Turcji (28-30.11), komplet 3 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.


60 PLN
24733

1980 wizyta papieża Jana Pawła II w Kenii, seria znaczków na kopercie FDC, dodatkowo broszurka zawierająca informacje o emisji, życiorys papieża i historię kościoła katolickiego w Kenii.


Mi.165-68
40 PLN
24734

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
1 200 PLN
24735

1980 kartka okolicznościowa z okazji 35. rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Myślenickiej.


15 PLN
24736

1980 Watykan, aerogram poczty watykańskiej skasowany okolicznościowo 4.XII w dniu wejścia do obiegu.


40 PLN
24737

1981 wizyta Papieża Jana Pawła II na Filipinach, seria, blok i arkusik pamiątkowy w specjalnym karneciku, na skanie pokazano stronę tytułową i rozkładówkę środka w dwóch częściach, walory są umieszczone w osłonkach, zachowane w stanie czystym z pełna gumą.


Mi.1398-401, Bl.15
120 PLN
24738

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
24739

1982 wizyta Papieża Jana Pawła II w Gwinei Równikowej, seria czysta.


Mi.1625-27
25 PLN
24740

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Panamie, seria czysta.


Mi.1545-47
10 PLN
24741

1983 pielgrzymka Jana Pawła II do Lourdes.


20 PLN
24742

1983 święto Bożego Narodzenia.


30 PLN
24743

1983 arkusik znaczka z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Liechtensteinie.


20 PLN
24744

1983 wizyta Jana Pawła II we Wrocławiu.


15 PLN
24745

1983 wizyta Jana Pawła II we Wrocławiu.


15 PLN
24746

1983 5-th Anniversary of Pontificate H.H.John Paul II 1978-1983, 5-lecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1973-1985 - okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II (48 emisja papieska), wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie, dla odróżnienia od poprzedniej (em.29 - por. aukcja LXXXIX lot 16338) inicjały mają kształt półokrągły; perforację wykonano na 32 znaczkach o nominałach od ½p do 5£; według katalogu ks.W.Chrostowskiego istnieje tylko 26 pełnych kompletów znaczków - tyle bowiem przeperforowano znaczków o najwyższych nominałach 2£ i 5£ - UNIKALNE W CZWOROBLOKACH - to praktycznie 15% całego nakładu; doskonały stan zachowania.


16 000 PLN
24747

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.


Mi.1439-42 
20 PLN
24748

1984 papieska msza święta "Manifesto dello Sport" na stadionie olimpijskim w Rzymie.


25 PLN
24749

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Tajlandii.


30 PLN
24750

1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria.


10 PLN
24751

1984 seria wydania poczty Watykanu w okolicznościowym karnecie.


25 PLN
24752

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kenii, seria i blok, czyste.


Mi.343-46, Bl.25
60 PLN
24753

1985 koperta okolicznościowa poczty watykańskiej.


15 PLN
24754

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na St.Lucia, seria i blok czyste.


Mi.844-46
25 PLN
24755

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
24756

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
24757

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

Fi.Cp950-58
40 PLN
24758

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
220 PLN
24759

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Chile, seria i blok, czyste.


Mi.1173-76, Bl.4
40 PLN
24760

1987 wizyta Jana Pawła II w Niemczech, karnet okolicznościowy.


25 PLN
24761

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie.


10 PLN
24762

1987 Rada Konferencji Biskupów Europejskich w Częstochowie.


15 PLN
24763

1987 wystawa filatelistyczna w Łodzi z okazji wizyty Jana Pawła II w Polsce.


20 PLN