Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
22899 |
1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.36.-). | Fi.1963-70 Mi.2110-17 |
| 30 PLN | |
22900 |
1971 VI Zjazd PZPR, seria: pasek trzech znaczków z pustopolem z prawej strony, dwa sześciobloki z pustopolami u góry i u dołu, czyste. | Fi.1977-84 Mi.2124-31 |
| 50 PLN | |
22901 |
1971 pakiet reklamowy - FABRYKA MASZYN ŻNIWNYCH W PŁOCKU. | Fi.1979-84 Mi.2124-29 |
| 30 PLN | |
22902 |
1971 50 rocznica III Powstania Śląskiego, blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą. | Fi.bl.77(40) Mi.Bl.45 |
| 25 PLN | |
22903 |
1971 XI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Szczecinie, blok ostemplowany okolicznościowo 10.11 na kopercie. | Fi.bl.78 Mi.Bl.46 |
| 20 PLN | |
22904 |
1971 XXIV Wyścig Pokoju, komplet 4 ilustrowanych kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Włocławek, Poznań, Szczecin; temat - KOLARSTWO. | |
| 30 PLN | |
22905 |
1972 karnet - "XXX ROCZNICA POWSTANIA PPR". | Fi.1995 Mi.2142 |
| 20 PLN | |
22906 |
1972 rocznik kopert FDC (Fi.122,50). | Fi.1995-2084 Mi.2142-2231 |
| 85 PLN | |
22907 |
1972 rocznik znaczków czystych (Fi.106,70). | Fi.1995-2084 Mi.2142-2231 |
| 60 PLN | |
22908 |
1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 265 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1995-2147 Mi.2142-2295 |
| 200 PLN | |
22909 |
1972 karnet - "XXV WYŚCIG POKOJU - WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH". | Fi.2011 Mi.2158 |
| 40 PLN | |
22910 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką. | Fi.2012 Mi.2159 |
| 20 PLN | |
22911 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką. | Fi.2012 Mi.2159 |
| 25 PLN | |
22912 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, znaczki rozdzielone przywieszką, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.150.-). | Fi.2012Pw Mi.2159Zf |
| 100 PLN | |
22913 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, seria w dwunastoblokach. | Fi.2015-23 Mi.2162-70 |
| 100 PLN SOLD | |
22914 |
1972 90. rocznica powstania partii "Proletariat", komplet znaczków w układzie: bez przywieszki, z przywieszkami z lewej i prawej, oraz przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.2024 Mi.2171 |
| 30 PLN | |
22915 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 40 gr arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.4 "2 gwiazdki na niebie", poz.5 "kropka pod gr", poz.22 "gwiazdka na niebie", poz.29 "gwiazdka za górą", poz.34 "ukośna kreska przekreślająca litery LSK w POLSKA" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2057 Mi.2204 |
| 50 PLN | |
22916 |
1972 turystyka - schroniska górskie, parka znaczków z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2058 |
| 30 PLN | |
22917 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 1,55 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.37 "ślady na śniegu" w A w POLSKA", poz.38 "ślady na śniegu" pod SK w POLSKA", poz.49 "plamka na zaśnieżonym dachu" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2059 Mi.2206 |
| 50 PLN | |
22918 |
1972 turystyka - schroniska górskie, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2060 |
| 15 PLN SOLD | |
22919 |
1972 kwiaty krzewów, znaczek z podwójnym drukiem barwy złotej - podwójna ramka. | Fi.2067MK |
| 800 PLN SOLD | |
22920 |
1972 "VI MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" karata pocztowa ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Poznaniu; temat - MUZYKA. | Fi.Cp537 |
| 15 PLN | |
22921 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz sprzedażny bloku złożony w pionie, błędy. | Fi.bl.90 Mi.Bl.52 |
| 60 PLN | |
22922 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków z pierwszego sektora formy drukowej, na poz.10 błąd "kropka nad T w EXPOSITION"; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.90 (45) B2 Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
22923 |
1972 frankatura mechaniczna - wzorcowa odbitka z 17.6 frankownicy firmy POSTALIA producenta maszyn frankujących, w otoku na górze napis VORFÜHRSTEMPEL (stempel okazowy), a na dole POSTALIA; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
22924 |
1973 poczta harcerska Szubin z okazji wmurowania aktu erekcyjnego pod Centrum Zdrowia Dziecka; temat - HARCERSTWO. | Fi.2054 Mi.2201 |
| 15 PLN | |
22925 |
1973 poczta harcerska Szubin i "Wmurowanie aktu erekcyjnego pod pomnik dzieci w Międzylesiu", dekoracyjna całość; temat - HARCERSTWO. | Fi.2054, 1945 Mi.2201, 2092 |
| 20 PLN | |
22926 |
1973 rocznik kopert FDC (bez bl.91b(46b); Fi.108,-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 95 PLN | |
22927 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 70 PLN | |
22928 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet arkusików, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 30 PLN | |
22929 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus - komplet znaczków z przywieszkami, czyste. | Fi.2108-09Pw Mi.2255-56Zf |
| 100 PLN | |
22930 |
1973 badanie kosmosu, dwie serie z kompletem przywieszek. | Fi.2108-9 Mi.2255-6 |
| 25 PLN | |
22931 |
1973 Badanie kosmosu - Copernicus, arkusik z błędem na poz.4 "przerwane z w zł", gwarancja. | Fi.2109 B1 Mi.Bl.54 |
| 80 PLN | |
22932 |
1973 ochrona środowiska, znaczek za 6,50 zł z rzadkim błędem na poz.21 "Ochroria zamiast Ochrona", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2124 B1 Mi.2272 |
| 80 PLN | |
22933 |
1973 frankatura mechaniczna - 50 gr "ŚWIATOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA EXPOSITION PHILATELIQUE MONDIALE POZNAŃ 19.8-2.9.73" na karcie pocztowej. | Fi.Cp579 |
| 10 PLN | |
22934 |
1973 karnet - czarnodruk "Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 73". | Fi.bl.46ND |
| 80 PLN | |
22935 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska '73 - Mikołaj Kopernik, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej. | Fi.bl.91ND (46) Mi.Bl.56ND |
| 40 PLN | |
22936 |
1974 rocznik kopert FDC (bez bl.92a(47a), bl.92b(47b), bl.93(48), bl.94(49); Fi.66.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 70 PLN | |
22937 |
1974 rocznik znaczków czystych (Fi.114,70). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 80 PLN | |
22938 |
1974-1975 TOM XI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 191 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2148-2273 Mi.2296-2420 |
| 160 PLN | |