Auction 87. Postal stationery

7512

Fi.Cp97-98
80 PLN
7513

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
7514

Fi.Cp98
30 PLN
7515

1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego.

Fi.Cp102I
25 PLN
7516

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
40 PLN
7517

1947 całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp102I
10 PLN
7518

Fi.Cp102II
50 PLN
7519

1948 Zabytkowy kościół w Pniowie, całostki z sygnaturą VIII.47, dwie odmiany kartonu: szarobiały i kremowoszary (Fi.70.-).

Fi.Cp103
60 PLN
7520

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
7521

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
150 PLN
7522

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
90 PLN
7523

1948 zamek w Lanckronie, rzadka kartka ilustrowana w super stanie zachowania.

Fi.Cp105
250 PLN
7524

Fi.Cp106
40 PLN
7525

Fi.Cp106
20 PLN
7526

Fi.Cp106
20 PLN
7527

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
45 PLN
7528

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
45 PLN
7529

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
45 PLN
7530

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
45 PLN
7531

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
45 PLN
7532

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
45 PLN
7533

1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; wysłana 23.3 z Bydgoszczy do Sosnowca, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp107
30 PLN
7534

Fi.Cp108
20 PLN
7535

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN
7536

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
7537

Fi.Cp109I
40 PLN
7538

Fi.Cp109II
30 PLN
7539

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura XII.49 - piąty nakład; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie ostemplowane znaczki bez i z zielonym nadrukiem groszy).

Fi.Cp109II
30 PLN
7540

1949 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
80 PLN
7541

1949 wydanie prowizoryczna, całostka 95 AII z prowizorycznym nadrukiem.

Fi.Cp111
30 PLN
7542

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
7543

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
7544

Fi.Cp117
25 PLN
7545

Fi.Cp117
25 PLN
7546

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu.

Fi.Cp117
30 PLN
7547

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
7548

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117c
40 PLN
7549

Fi.Cp117c
35 PLN
7550

Fi.Cp117d
40 PLN
7551

Fi.Cp 118
750 PLN