The auction will end on 04.03.2024
The auction ends in:

Auction 85. Postage dues

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
31884

1949 kartka z Ziębic 7.1.49, znaczek dopłaty użyty jako znaczek opłaty.

Fi.D100, 431B
Mi.465A 
20 PLN
33825

1919 lokalne prowizoria dopłat, RUDNIK (typ 117) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 4.IX na kopercie.

Fi.73-80B
50 PLN
33826

1919 lokalne prowizoria dopłat, MIELEC (typ 88a) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 5.IX na kopercie.

Fi.73-80B
50 PLN
33827

1919 lokalne prowizoria dopłat, ROZWADÓW (typ 116) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 9.IX na kopercie.

Fi.73-80B
50 PLN
33828

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 72, gwarancja Mikulski.

Fi.D1
60 PLN
33829

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.48, gwarancja i opis Miszczak.

Fi.D3
Mi.P3 
40 PLN
33830

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
25 PLN
33831

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
33832

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
33833

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja.

Fi.D3
30 PLN
33834

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 19, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
33835

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
33836

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
33837

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
33838

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
33839

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
33840

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
33841

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
30 PLN
33842

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 42, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
30 PLN
33843

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
33844

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.35 "zalany romb", gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.D3 B
Mi.P3 
60 PLN
33845

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.19 "zalany romb", gwarancja i opis pozycji.

Fi.D3 B
Mi.P3 
40 PLN
33846

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 15 h. z odwróconym nadrukiem formą IID poz.13 unieważniony pięknym datownikiem prowizorycznym BIELITZ 1 / OSTERR. SCHLES. w dniu 13.II.19, to jeden z najrzadszych błędnodruków tego wydania, sygnatura, gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Jungjohann.

Fi.D3 No
Mi.P3 
10 000 PLN
33847

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.5500.-), dodatkowo z błędem na poz.32 "zalany romb", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, gwarancja firmowa KOHLER.

Fi.D4I
Mi.P11 
5 000 PLN
33848

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.D4I
1 800 PLN
33849

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 13, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, gwarancja Mikstein, Ryblewski.

Fi.D4I B14
1 200 PLN
33850

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja Bruba, sygnatura sprawdzająca SM gwarancja i opis Mikstein.

Fi.D4I B
Mi.P11 
1 800 PLN
33851

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.41, ładny stan, lekka podlepka, gwarancja i opis Mikulski.

Fi.D5
Mi.P4 
3 000 PLN
33852

1919 wydanie krakowskie, czysto skasowany znaczek dopłaty za 25 h. z nadrukiem formą IIA z błędem na poz.12 "pełen romb", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.D6 B
160 PLN
33853

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.92, bardzo ładny stan, gwarancja Kamiński, sygnatura Gryżewski, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein.

Fi.D8
Mi.P7 
1 200 PLN
33854

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D8
640 PLN
33855

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 50, gwarancja Jungjohann.

Fi.D8
750 PLN
33856

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 50/42 h. z nadrukiem pierwszą formą poz.32, maleńki ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.D9
Mi.P12 
300 PLN
33857

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56/67, czworoblok w idealnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
2 000 PLN
33858

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, małe rozerwanie przy dolnym marginesie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
180 PLN
33859

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
480 PLN
33860

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.D9
500 PLN
33861

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
200 PLN
33862

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, niewielkie rozdarcie w górnym prawym rogu, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
80 PLN
33863

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", bardzo rzadki błąd o nakładzie zaledwie 60 sztuk, niewielka podlepka między znaczkami, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9B2
1 500 PLN