Auction 82. Postcards from Polish territory

8428

1930 widokówka SS "Pułaski", wydana nakładem armatora GAL (Gdynia America Line); czysta, bardzo dobry stan zachowania

100 PLN
8429

1930 widokówka - "ROKU 1930/ PIERWSZEMU MARSZAŁKOWI POLSKI/ JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU/ BUDOWNICZEMU POLSKI ODRODZONEJ/ W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ/ WYZWOLENIA OD NAJAZDU BOLSZEWICKIEGO".

60 PLN
8430

1931 widokówka Krynica, "Zacisze", czysta.

25 PLN
8431

1931 widokówka Żegiestów - "Przepiękne widoki Żegiestowa", karta fotograficzna, z obiegu.

40 PLN
8432

1933 widokówka Karkonosze, czysta.

15 PLN
8433

1933 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
8434

1934 widokówka Podkowa Leśna - stacja kolejki elektrycznej, czysta na froncie na środku punktowe ubytki emulsji.

120 PLN
8435

1935 widokówka Piwniczna, czysta.

35 PLN
8436

1935 widokówka Busko, willa "Oblęgorek", z obiegu.

40 PLN
8437

1935 widokówka Czarnohora - Dancerz i Pożyżewska, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
8438

1935 widokówka Wrocław, czysta.

30 PLN
8439

1935 widokówka Truskawiec - ogólny widok, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
8440

1935 widokówka Zaleszczyki, czysta.

40 PLN
8441

1936 widokówka Karkonosze - Śnieżka, z obiegu.

20 PLN
8442

1936 widokówka Krynica, Nowe Łazienki mineralne, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
8443

1936 widokówka Gdynia - hotel Rivera, czysta (z książeczki).

80 PLN
8444

1936 widokówka Gdynia - okręt wojenny (trałowiec), czysta (z książeczki).

60 PLN
8445

1936 widokówka Gdynia - okręty wojenne (trałowce), czysta (z książeczki).

50 PLN
8446

1936 widokówka Gdynia - letnisko Boboli, czysta (z książeczki).

40 PLN
8447

1936 widokówka Hel - dworzec kolekowy, czysta (z książeczki).

120 PLN
8448

1936 widokówka Hel - główna ulica (z książeczki), zapisana na odwrocie bez obiegu.

80 PLN
8449

1936 widokówka Ustroń - basen kąpielowy, karta fotograficzna, z obiegu.

40 PLN
8450

1937 widokówka Karpacz, z obiegu.

20 PLN
8451

1937 widokówka Malbork, czysta.

30 PLN
8452

1937 widokówka Bydgoszcz, czysta.

40 PLN
8453

1937 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
8454

1939 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta.

15 PLN
8455

1943 widokówka Zakopane - Brama FIS, czysta.

10 PLN
8456

1943 widokówka Tatry - Górna trasa kolei linowej Kuźnice-Kasprowy W. z widokiem na szczyt Kasprowego (1988 m), czysta.

10 PLN