The auction will start on 10.04.2020

Auction 82. Pope John Paul II

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8178

1978 seria wydania poczty watykańskiej.


Mi.729-31
20 PLN
8179

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
8180

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
8181

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.


15 PLN
8182

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.


15 PLN
8183

1979 wizyta Jana Pawła II w Stanach Zjednoczonych.


30 PLN
8184

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
1 200 PLN
8185

1980 dwie kartki z okazji wystawy filatelistycznej POLPEX w Chicago.


20 PLN
SOLD
8186

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
8187

1982 600. rocznica fundacji klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie, trzy koperty okolicznościowe z okazji wystawy filatelistycznej POLPEX w Chicago.


30 PLN
SOLD
8188

1982 wizyta Jana Pawła II w Hiszpanii.


20 PLN
8189

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Hiszpanii, zestaw 8 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.


120 PLN
8190

1983 Rok Święty, znaczek z Papieżem Janem Pawłem II na kopercie FDC poczty Księstwa Liechtenstein.


Mi.830
20 PLN
8191

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Belize.


Mi.Klb.696 
30 PLN
8192

1983 wizyta Jana Pawła II na Belize, numerowany blok.


20 PLN
8193

1983 wizyta Jana Pawła II w Austrii.


15 PLN
8194

1983 wizyta Jana Pawła II w Polsce, wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności - poczta polowa.


70 PLN
SOLD
8195

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Korei Południowej.


Mi.1367
30 PLN
8196

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II Kamerunie.


Mi.1090-92, Bl.24
50 PLN
8197

1985 wizyta Jana Pawła II w Holandii.


Mi.1250
20 PLN
8198

1985 wizyta Jana Pawła II w Belgii.


Mi.2218
20 PLN
8199

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na Saint Lucia.


Mi.844-6, Bl.49 
50 PLN
8200

1986 seria wydania poczty watykańskiej.


Mi.889-93
20 PLN
8201

1986 wizyta Jana Pawła II w Peru.


Mi.1335
10 PLN
8202

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
8203

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
8204

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

Fi.Cp950-58
40 PLN
8205

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
250 PLN
8206

1987 kasownik okolicznościowy - przelot Jana Pawła II z warszawy do Rzymu samolotem LOT.


15 PLN
8207

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopercie FDC.

Fi.1471-3
30 PLN
8208

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopertach FDC.


Mi.952-6
30 PLN
8209

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.


Mi.952-6
40 PLN
8210

1988 wizyta Jana Pawła II w Mozambiku, blok.


20 PLN
8211

1988 wizyta Jana Pawła II w Weronie, koperta FDC.


20 PLN
8212

1989 kasownik okolicznościowy z okazji prapremiery sztuki Karola Wojtyły.


10 PLN
8213

1990 wizyta Jana Pawła II na wyspach Zielonego Przylądka.


Mi.577-78
30 PLN
8214

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Czechosłowacji, list z miejscowości Turnov do Warszawy.


Mi.3046
20 PLN
SOLD
8215

1993 Watykan, karta pocztowa z Janem Pawłem II ostemplowana okolicznościowo z okazji Wystawy Filatelistycznej "POLSKA'93".


20 PLN
8216

1997 wizyta Jana Pawła II w Polsce, zestaw kopert okolicznościowych.


25 PLN
8217

1997 zestaw 10 różnych kartek z okazji wizyta Jana Pawła II w Polsce.


20 PLN