Page:
Pope John Paul II
Poz# Features Catalog Description Actual price
8178

Mi.729-31

1978 seria wydania poczty watykańskiej.

20 PLN
8179
Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

50 PLN
8180
Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

50 PLN
8181

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

15 PLN
8182

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

15 PLN
8183

1979 wizyta Jana Pawła II w Stanach Zjednoczonych.

30 PLN
8184

Mi.782-83

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.

1 200 PLN
8185

1980 dwie kartki z okazji wystawy filatelistycznej POLPEX w Chicago.

20 PLN
SOLD
8186

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.

20 PLN
8187

1982 600. rocznica fundacji klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie, trzy koperty okolicznościowe z okazji wystawy filatelistycznej POLPEX w Chicago.

30 PLN
SOLD
8188

1982 wizyta Jana Pawła II w Hiszpanii.

20 PLN
8189

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Hiszpanii, zestaw 8 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.

120 PLN
8190

Mi.830

1983 Rok Święty, znaczek z Papieżem Janem Pawłem II na kopercie FDC poczty Księstwa Liechtenstein.

20 PLN
8191

Mi.Klb.696 

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Belize.

30 PLN
8192

1983 wizyta Jana Pawła II na Belize, numerowany blok.

20 PLN
8193

1983 wizyta Jana Pawła II w Austrii.

15 PLN
8194

1983 wizyta Jana Pawła II w Polsce, wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności - poczta polowa.

70 PLN
SOLD
8195

Mi.1367

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Korei Południowej.

30 PLN
8196

Mi.1090-92, Bl.24

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II Kamerunie.

50 PLN
8197

Mi.1250

1985 wizyta Jana Pawła II w Holandii.

20 PLN
8198

Mi.2218

1985 wizyta Jana Pawła II w Belgii.

20 PLN
8199

Mi.844-6, Bl.49 

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na Saint Lucia.

50 PLN
8200

Mi.889-93

1986 seria wydania poczty watykańskiej.

20 PLN
8201

Mi.1335

1986 wizyta Jana Pawła II w Peru.

10 PLN
8202
Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

50 PLN
8203
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

40 PLN
8204
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

40 PLN
8205
Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

250 PLN
8206

1987 kasownik okolicznościowy - przelot Jana Pawła II z warszawy do Rzymu samolotem LOT.

15 PLN
8207
Fi.1471-3

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopercie FDC.

30 PLN
8208

Mi.952-6

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopertach FDC.

30 PLN
8209

Mi.952-6

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.

40 PLN
8210

1988 wizyta Jana Pawła II w Mozambiku, blok.

20 PLN
8211

1988 wizyta Jana Pawła II w Weronie, koperta FDC.

20 PLN
8212

1989 kasownik okolicznościowy z okazji prapremiery sztuki Karola Wojtyły.

10 PLN
8213

Mi.577-78

1990 wizyta Jana Pawła II na wyspach Zielonego Przylądka.

30 PLN
8214

Mi.3046

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Czechosłowacji, list z miejscowości Turnov do Warszawy.

20 PLN
SOLD
8215

1993 Watykan, karta pocztowa z Janem Pawłem II ostemplowana okolicznościowo z okazji Wystawy Filatelistycznej "POLSKA'93".

20 PLN
8216

1997 wizyta Jana Pawła II w Polsce, zestaw kopert okolicznościowych.

25 PLN
8217

1997 zestaw 10 różnych kartek z okazji wizyta Jana Pawła II w Polsce.

20 PLN