Auction 80. Germany

33197

1953 RFN, niemieccy jeńcy wojenni, znaczek czysty.

Mi.165
5 PLN
33198

1953 RFN, Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "IFRABA", seria czysta.

Mi.171-72
45 PLN
33199

1953 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (IV), seria czysta (Mi.90 euro).

Mi.173-76
80 PLN
33200

1953 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) IV, 20+10 Pf. Johann Christian Senckenberg - frankatura pojedyncza, list wysłany 31.12 z Horb do Ittenhausen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.175, 8
40 PLN
33201

1953 NRD - II seria obiegowa czysta.

Mi.405-22
200 PLN
33202

1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty.

Mi.115
10 PLN
33203

1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty.

Mi.120a
15 PLN
33204

1954 Berlin, 5 rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty.

Mi.124
10 PLN
33205

1954 RFN, 100 rocznica urodzin prof.P.Erlicha i E.v.Behringa, znaczek czysty.

Mi.197
10 PLN
33206

1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta (Mi.55 euro).

Mi.200-03
50 PLN
33207

1955 Berlin, 1 rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty.

Mi.128
20 PLN
33208

1955 RFN, Lufthansa, seria czysta.

Mi.205-08
25 PLN
33209

1955 NRD - Friedrich Schiller, blok czysty.

Mi.Bl.12
20 PLN
33210

1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen.

Mi.243-46
30 PLN
33211

1959 RFN, otwarcie sali koncertowej Beethovenhalle w Bonn, blok ostemplowany na dekoracyjnej kopercie w pierwszym dniu obiegu, doskonały stan zachowania; temat - MUZYKA.

Mi.Bl.2
120 PLN
33212

1959 Beethoven, blok czysty w bardzo dobrym stanie (Mi.22 euro).

Mi.Bl.2
20 PLN
33213

1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10aIIoZ
15 PLN
33214

1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH21aIIoZ
15 PLN
33215

1977 NRD, zeszycik znaczków po 10 Pf z Arnoldem Zweigiem; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.SMHD6de
30 PLN
33216

1989 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH15oZ
60 PLN
33217

1990 NRD - DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
20 PLN
33218

1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH26b
15 PLN