Auction 80. PoW Gross Born camp

28557

1943 święto artylerii, gwarancja Schmutz.

220 PLN
28558

1943 całostka ze złamanym rogiem.

Fi.Cp.8yII
30 PLN
28559

1943 Święto Artylerii, karta pocztowa z ciemnoniebieskim znakiem opłaty na żółtawym szorstkim kartonie, jedna z najrzadszych kart obozowych o mikroskopijnym nakładzie 31 szt., idealny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp1ay
3 600 PLN
28560

Fi.Cp6x2A
100 PLN
28561

1943 karta obiegowa "świąteczna" o nominale 5 f., wykonana na pozostałych po jeńcach francuskich kartonikach z rysunkiem świecy i życzeniami po francusku, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp7x1
250 PLN
28562

1943 karta obiegowa o nominale 5 f., wykonana na różowym gładkim papierze, datowana 11.V, na froncie stempelek z emblematem "STUDIUM PEDAGOGICZNO-SPOŁECZNE OFLAG IIA", na odwrocie druk zawiadomienia bibliotecznego; niezmiernie rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp7z
500 PLN
28563

1943 karta obiegowa o nominale 10 f na kartonie szarym gładkim, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp8yII
150 PLN
28564

1943 całostka z grafiką obozową z Adamem Mickiewiczem.

Fi.Cp10
30 PLN
28565

1943 całostka z ilustracja z Adamem Mickiewiczem.

Fi.Cp10, 19
30 PLN
28566

Fi.Cp10y
900 PLN
28567

Fi.Cp12d
400 PLN
28568

1943 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, wysłana 5.XII, bez treści na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp25
60 PLN
28569

1943 próbna odbitka grafiki do kartki pocztowej.

280 PLN
28570

Fi.(bl.2)
150 PLN
28571

1944 81 rocznica powstania styczniowego - Langiewicz, Traugutt, seria cięta na papierze szarym szorstkim grubym, gwarancja Schmutz.

Fi.3ab-4dAy
240 PLN
28572

1944 81. rocznica Powstania Styczniowego, gwarancja Schmutz.

Fi.4Ad
240 PLN
28573

1944 Syrena, gwarancja.

Fi.5IIbx
100 PLN
28574

1944 wydanie z nadrukiem dla obozu Gross - Born, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.5b
120 PLN
28575

1944 Święto Morza, seria kasowana, gwarancja.

Fi.9-11
300 PLN
28576

1944 Święto Morza, seria, znaczek za 20 fenigów bez gumy, gwarancja.

Fi.9-11
120 PLN
28577

1944 Caritas, znaczek na papierze x2, gwarancja i oznaczenie.

Fi.9ax2
240 PLN
28578

1944 Rok Olimpijski, podstawowa seria, gwarancja.

Fi.12-14
350 PLN
28579

Fi.12-14
300 PLN
28580

Fi.15
240 PLN
28581

1944 Święto Gór, narożny znaczek za 30 f., zmatowienia na gumie, liczony jak podlepkowy, gwarancja.

Fi.15
30 PLN
28582

Fi.15
60 PLN
28583

1944 Święto Gór, znaczek za 30 f. w ciemnym odcieniu, gwarancja.

Fi.15
60 PLN
28584

1944 święto żołnierza, znaczek stemplowany, gwarancja Schmutz.

Fi.16
35 PLN
28585

1944 Herby miast - Wilno, znaczek za 5 fen na karcie pocztowej (opłata niezgodna z taryfą) wysłanym 24.XII; gwarancja.

Fi.17
200 PLN
28586

1944 herby miast, gwarancja.

Fi.17
10 PLN
28587

Fi.17-21
100 PLN
28588

1944 Herby miast, marginesowa seria kasowana, gwarancja.

Fi.17-21
70 PLN
28589

1944 Herby miast, marginesowa i naroznikowa seria czysta, gwarancja Krawczyk,.

Fi.17-21
70 PLN
28590

1944 herby miast, gwarancja.

Fi.18
10 PLN
28591

1944 herby miast, arkusz znaczka za 20 fen.

Fi.19 ark.
180 PLN
28592

1944 herby miast, znaczek złamany, gwarancja.

Fi.20
10 PLN
28593

1944 herby miast, gwarancja.

Fi.20
10 PLN
28594

Fi.21
320 PLN
28595

1944 herby miast, gwarancja.

Fi.21
15 PLN
28596

1944 herby miast, luzak z serii.

Fi.21
15 PLN